Wageningen – 42e Editie

Uitslagen tweede wedstrijd
7 december 2013

Het was miezerig weer, ~5°C, geen wind van betekenis.
In totaal zijn er 487 lopers gefinisht.
Bijgewerkt: 30 jan. 2014.
Correspondentie over de uitslag met: <pallas67(at)bvccircuit.nl>.

Er zijn weer veel prachtige foto’s gemaakt door Maarten Immerzeel, Martijn Menken en Eric Béatse (1), (2) en (3). Fotografen, hartelijk dank!

Gevonden voorwerpen!

StartNr Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats min : sec
  Meisjes pupillen Mini          
607 Lisa Navarro Climax 1 4 : 41
699 Lynn Oosterhuis AV 34 2 5 : 13
420 Rebekka Kool Arena 3 5 : 18
696 Lotte van Lohuizen AV 34 4 6 : 01
620 Lucie Borm Pallas 67 5 6 : 42
779 Lisanne Gronouwe Ede 6 6 : 54
777 Eveline Breekveldt Ede 7 7 : 19
  Jongens pupillen Mini          
592 Lucas Wolkers Arena 1 5 : 23
624 Detmar Immerzeel Pallas 67 2 6 : 06
622 Krijn Helming Pallas 67 3 6 : 11
633 Luuk Ruisch Pallas 67 4 6 : 40
423 Stijn Dijkslag VAV 5 10 : 17
  Meisjes pupillen C          
700 Isa van Puffelen AV 34 1 4 : 37
695 Lieke Drost AV 34 2 4 : 40
674 Elsa Lila Astylos 3 5 : 01
660 Maria Muller VAV 4 5 : 03
584 Hilde Lamers Arena 5 5 : 12
698 Isis Nijland AV 34 6 5 : 16
602 Nienke de Jong Climax 7 5 : 20
692 Jules Bruins AV 34 8 5 : 23
691 Lilianne Beishuizen AV 34 9 5 : 37
702 Noelle van Veen AV 34 10 5 : 39
693 Lara van Brummelen AV 34 11 5 : 41
697 Marlou Mulder AV 34 12 5 : 42
669 Isabel van Buuren Astylos 13 5 : 42
694 Jonna Daverschot AV 34 14 5 : 46
645 Fenne Dijkslag VAV 15 5 : 58
701 Noa Schouten AV 34 16 6 : 02
  Jongens pupillen C          
688 Mika Naber AV 34 1 4 : 38
689 Julius Prop AV 34 2 4 : 46
434 Hans Griesheimer Astylos 3 4 : 51
685 Kyan van Breugel AV 34 4 4 : 52
424 Oscar Roelsma Pallas 67 5 5 : 02
610 Simon van Unen Climax 6 5 : 07
417 Ruben Schussler Climax 7 5 : 09
427 Thomas Arp Pallas 67 8 5 : 10
648 Jeroen van Halteren VAV 9 5 : 13
675 Jasper van der Schaft Astylos 10 5 : 14
684 Joran van Breugel AV 34 11 5 : 24
604 Tim van Mechelen Climax 12 5 : 26
612 Mark van Voorst Climax 13 5 : 42
597 Lucas Groot Kormelink Climax 14 5 : 42
656 Thomas van Leeuwen VAV 15 5 : 49
677 Kjell Westra Astylos 16 6 : 18
682 Tijn Wisse Liemers 17 6 : 26
646 Basquiat Guerain VAV 18 6 : 39
587 Louis ter Maaten Arena 19 6 : 41
683 Jelle Beekman AV 34 20 7 : 22
  Meisjes pupillen B          
635 Filsan Versteeg Pallas 67 1 4 : 20
594 Jisze Diemer Climax 2 4 : 23
605 Evelyn Navarro Climax 3 4 : 33
654 Janne Leenders VAV 4 4 : 39
598 Floor Ignatius Climax 5 4 : 40
599 Veerle van Ittersum Climax 6 4 : 42
715 Anna van Lohuizen AV 34 7 4 : 52
711 Inge Bakker AV 34 8 4 : 55
712 Myrthe van Breugel AV 34 9 4 : 56
713 Isis Henninger AV 34 10 4 : 56
618 Esmée Beukers Pallas 67 11 4 : 57
714 Elise Koppejan AV 34 12 5 : 05
716 Jytte de Reus AV 34 13 5 : 09
717 Léonie Rijnders AV 34 14 5 : 12
422 Hadassa Kool Arena 15 5 : 16
663 Kim de Pater VAV 16 5 : 31
776 Debora Breekveldt Ede 17 6 : 22
778 Eliane Gronouwe Ede 18 6 : 35
626 Cailyn Meeuwisz Pallas 67 19 7 : 03
  Jongens pupillen B          
661 Harm Olde VAV 1 4 : 14
636 Dawit Verwers Pallas 67 2 4 : 19
710 Wout van der Weide AV 34 3 4 : 22
705 Kjell Hulleman AV 34 4 4 : 27
670 Rick Derks Astylos 5 4 : 31
651 Tygo Hulsebos VAV 6 4 : 39
704 Friso Castelein AV 34 7 4 : 45
708 Thijs Oostenenk AV 34 8 4 : 47
418 Niels Adrian VAV 9 4 : 48
639 Eysse Wieringa Pallas 67 10 4 : 51
709 Koen Regelink AV 34 11 4 : 59
667 Sven Wildeboer VAV 12 5 : 00
703 Marijn Atmodimedjo AV 34 13 5 : 00
617 Niels Berghege Pallas 67 14 5 : 04
621 Tycho Borm Pallas 67 15 5 : 12
707 Lars Oostenenk AV 34 16 5 : 13
634 Casper Starren Pallas 67 17 5 : 53
589 Kian van den Sigtenhorst Arena 18 6 : 05
  Meisjes pupillen A1          
768 Tess van Randtwijk AV 34 1 4 : 02
655 Meike Leenders VAV 2 4 : 06
757 Yasmine Bouaziz AV 34 3 4 : 10
657 Isa Leidekker VAV 4 4 : 22
759 Zosia Eilander AV 34 5 4 : 36
623 Kore Hengeveld Pallas 67 6 4 : 39
752 Eva Aalders AV 34 7 4 : 40
754 Emma Beekman AV 34 8 4 : 40
676 Robin Vuik Astylos 9 4 : 44
647 Charlotte Guerain VAV 10 4 : 46
765 Maeve van Manson AV 34 11 4 : 48
640 Fenna Achterberg VAV 12 4 : 49
585 Marieke Lamers Arena 13 4 : 51
760 Moira Henninger AV 34 14 4 : 52
429 Leyla Giebels Pallas 67 15 5 : 02
774 Noeska van Zaanen AV 34 16 5 : 05
772 Julia Telgen AV 34 17 5 : 07
608 Sjimmie van Riet Climax 18 5 : 09
649 Roos Heikamp VAV 19 5 : 18
629 Floor Olthof Pallas 67 20 5 : 28
755 Gwendolyn Beishuizen AV 34 21 5 : 38
580 Lotte Aartse Arena 22 5 : 39
582 Nina van Doorn Arena 23 5 : 41
764 Yacine Leye AV 34 24 9 : 46
  Jongens pupillen A1          
720 Glenn de Boer AV 34 1 4 : 00
673 Ard Laffeber Astylos 2 4 : 07
643 Jasper van Craaikamp VAV 3 4 : 10
611 Jelle van der Veer Climax 4 4 : 14
736 Martijn van der Lecq AV 34 5 4 : 16
728 Cas Hoekstra AV 34 6 4 : 19
659 Jort Mulders VAV 7 4 : 19
631 Daan Reefman Pallas 67 8 4 : 21
745 Niek van Schijndel AV 34 9 4 : 23
724 Sem Dekker AV 34 10 4 : 25
750 Niek Veltkamp Theunissen AV 34 11 4 : 25
642 Jesse de Boer VAV 12 4 : 26
595 Senne Grift Climax 13 4 : 28
603 Menno Jonker Climax 14 4 : 31
734 Joris Kranenburg AV 34 15 4 : 35
653 Jurre Klumpenaar VAV 16 4 : 37
681 Guus Willemsen Liemers 17 4 : 38
747 Melchior Treffers AV 34 18 4 : 39
614 Nathan van Wendel de Joode Climax 19 4 : 42
628 Daan Memelink Pallas 67 20 4 : 45
680 Bas Blitterswijk Liemers 21 4 : 47
743 Merijn Prins AV 34 22 4 : 49
421 Hugo Roelsma Pallas 67 23 4 : 52
637 Tijm Wennekes Pallas 67 24 5 : 10
730 Jordy Huis in ’t Veld AV 34 25 5 : 11
732 Robbert Janssen AV 34 26 5 : 12
590 Timo Verbeet Arena 27 5 : 12
744 Koen Radstaake AV 34 28 5 : 19
729 Dennis de Hoop AV 34 29 5 : 23
593 Jeroen Bruil Climax 30 5 : 28
726 Bram Ganzevles AV 34 31 6 : 13
  Meisjes pupillen A2          
664 Keet Rogh VAV 1 3 : 55
758 Estelle Bruins AV 34 2 3 : 57
756 Mikayla van den Berg AV 34 3 3 : 59
761 Elle van Kasteren AV 34 4 4 : 04
763 Ilse Leeraar AV 34 5 4 : 14
771 Bente van der Stoel AV 34 6 4 : 16
769 Denise Rijnders AV 34 7 4 : 19
644 Linde van Dijken VAV 8 4 : 24
762 Fabienne ten Klooster AV 34 9 4 : 27
436 Lieselotte Bots Pallas 67 10 4 : 29
770 Meike van de Steeg AV 34 11 4 : 31
773 Merijn Veltman AV 34 12 4 : 32
678 Elke Wijkmans Astylos 13 4 : 33
753 Nikki Bakker AV 34 14 4 : 34
419 Naomi Kool Arena 15 4 : 50
600 Else Janssen Climax 16 4 : 53
615 Isa Wijdenes Climax 17 5 : 00
766 Elissa van der Meer AV 34 18 5 : 03
596 Desiree Gronouwe Climax 19 5 : 11
  Jongens pupillen A2          
591 Christian Wolkers Arena 1 4 : 04
731 Yidne Hulleman AV 34 2 4 : 04
733 Sam Keun AV 34 3 4 : 09
586 Wouter Lamers Arena 4 4 : 12
619 Stefan Beukers Pallas 67 5 4 : 15
741 Sam Overeem AV 34 6 4 : 17
672 Mats Klein Astylos 7 4 : 18
739 Finn Muilwijk AV 34 8 4 : 19
650 Bjorn Hulsebos VAV 9 4 : 22
632 Nils Reefman Pallas 67 10 4 : 23
725 Laszlo Doelwijt AV 34 11 4 : 26
662 Dick Overeem VAV 12 4 : 30
727 Stijn Harryvan AV 34 13 4 : 31
616 Robin Antonise Pallas 67 14 4 : 33
609 Aron van Unen Climax 15 4 : 36
780 Niels van Lanen Elst (gld) 16 4 : 38
638 Djurre Wieringa Pallas 67 17 4 : 40
583 Roeland van Laar Arena 18 4 : 43
627 Kylian Meeuwisz Pallas 67 19 4 : 46
735 Constantijn Langerak AV 34 20 4 : 47
748 Mauro Valente AV 34 21 4 : 48
738 Thomas Maaskant AV 34 22 4 : 49
719 Tycho van Bavel AV 34 23 4 : 50
588 Doede Scherphof Arena 24 4 : 52
581 Kasper Dercksen Arena 25 4 : 53
751 Taco Visser AV 34 26 4 : 57
601 Martijn de Jong Climax 27 5 : 01
718 Wouter van Amelsvoort AV 34 28 5 : 14
737 Chris Lenten AV 34 29 5 : 14
742 Bram Poppe AV 34 30 5 : 14
668 Ivo van Arkel Astylos 31 5 : 16
746 Teun Slijkhuis AV 34 32 5 : 17
722 Erik de Bruin AV 34 33 5 : 19
679 Yenzi Willemsen Astylos 34 5 : 21
433 Jordy Maassen Pallas 67 35 5 : 37
425 Evert ter Maaten Arena 36 6 : 15
  Meisjes junioren D1          
828 Sterre Buijs VAV 1 5 : 47
855 Devon de Lange AV 34 2 6 : 00
918 Tessa Verweij Hellas 3 6 : 17
854 Linde van Ingen AV 34 4 6 : 18
860 Sofie Riezebos AV 34 5 6 : 28
915 Celine Meixner Lg. Aart Stigter 6 6 : 34
832 Nathalie Kruisinga VAV 7 6 : 47
837 Anna Scherrenburg VAV 8 7 : 01
856 Sophia Mulder AV 34 9 7 : 04
910 Milva Baar Ciko 66 10 7 : 09
788 Leanne Breekveldt Climax 11 9 : 29
  Jongens junioren D1          
880 Gjalt Panjer AV 34 1 7 : 10
822 Salle Wieringa Pallas 67 2 7 : 29
883 Jasper van Zaanen AV 34 3 7 : 42
826 Rick Aalberts VAV 4 7 : 47
874 Noud van de Mast AV 34 5 7 : 48
825 Diede Wit Pallas 67 6 7 : 52
787 Joram van de Bospoort Climax 7 8 : 02
875 Jasper Meijerink AV 34 8 8 : 06
785 Tim van der Leeden Arena 9 8 : 13
784 Max van Gelder Arena 10 8 : 15
879 Mischa Otten AV 34 11 8 : 18
865 Yassine Bouaziz AV 34 12 8 : 21
872 Lukas Koppejan AV 34 13 8 : 24
863 Imre Atmodimedjo AV 34 14 8 : 28
842 Jip Gabel Astylos 15 8 : 33
878 Jonathan Otten AV 34 16 8 : 35
838 Henri van der Ziel VAV 17 8 : 43
821 Freek Weijman Pallas 67 18 8 : 46
792 Tjerk Hendriks Climax 19 8 : 49
871 Rick Jansonius AV 34 20 8 : 58
440 Joshua da Costa Senior Climax 21 9 : 08
810 Steven Koomen Pallas 67 22 9 : 13
786 David Verbeet Arena 23 9 : 14
843 Tomas Gerssen Astylos 24 9 : 26
800 Ismo van Riet Climax 25 9 : 43
876 Rick Nagelhout AV 34 26 9 : 46
804 Jelle van Bergen Pallas 67 27 9 : 53
  Meisjes junioren D2          
850 Kaylee de Boer AV 34 1 5 : 54
812 Britt Kwakernaak Pallas 67 2 6 : 00
846 Leentje Wijkmans Astylos 3 6 : 02
853 Hanna Ogink AV 34 4 6 : 24
851 Amélie Dekker AV 34 5 6 : 39
435 Noor Breedveld Pallas 67 6 6 : 46
816 Maartje Oude Voshaar Pallas 67 7 6 : 46
861 Inge Salzmann AV 34 8 7 : 14
859 Camilla Pieper AV 34 9 7 : 16
852 Kiara Derksen AV 34 10 7 : 24
840 Manon Boerma Astylos 11 7 : 26
  Jongens junioren D2          
866 Tijmen Bouw AV 34 1 7 : 01
834 Tijs Olde VAV 2 7 : 13
914 Jelle van Lanen Elst (gld) 3 7 : 24
867 Floris Brinkman AV 34 4 7 : 27
873 Daan Mandemaker AV 34 5 7 : 38
877 Juul Ogink AV 34 6 7 : 49
919 Tim Wandel Oosterbeek 7 7 : 52
864 Nick Bohnsack AV 34 8 7 : 58
820 Ilyas Versteeg Pallas 67 9 8 : 07
801 Lucas Vandersteen Climax 10 8 : 10
789 Arris van Deelen Climax 11 8 : 22
882 Bas Westerbroek AV 34 12 8 : 22
835 Tom de Pater VAV 13 8 : 34
870 Robin de Hoop AV 34 14 8 : 39
795 Sven Huibers Climax 15 9 : 42
796 Marco Janssen Climax 16 9 : 45
  Meisjes junioren C          
890 Danique de Haan AV 34 1 7 : 24
793 Christerl Heuseveldt Climax 2 7 : 42
898 Merel Wevers AV 34 3 7 : 49
806 Kayleigh de Graaff Pallas 67 4 8 : 00
790 Fleur van Dijk Climax 5 8 : 02
896 Ronnee Peterink AV 34 6 8 : 24
893 Elise Maassen AV 34 7 8 : 30
892 Nicole van Lente AV 34 8 8 : 36
889 Verena Dikkenberg AV 34 9 8 : 41
442 Ella van Veen Statina 10 8 : 47
798 Marije de Kleuver Climax 11 8 : 57
823 Jetske van de Wilt Pallas 67 12 8 : 57
884 Sterre van Beek AV 34 13 9 : 13
891 Cinthia Hutten AV 34 14 9 : 22
431 Lotte Stol AV 34 15 9 : 26
888 Amber van Brakel AV 34 16 9 : 29
897 Quinta de Vries AV 34 17 10 : 16
  Jongens junioren C          
815 Sieb Mostert Pallas 67 1 10 : 40
905 Jippe Lasschuijt AV 34 2 10 : 56
831 Jibbe Klumpenaar VAV 3 11 : 40
829 Kristian van Keulen VAV 4 11 : 57
794 Lars Huibers Climax 5 12 : 27
901 Alex van Gemund AV 34 6 12 : 38
839 Maurits van der Ziel VAV 7 12 : 42
909 Jelle Westra AV 34 8 12 : 47
903 Rik van Ingen AV 34 9 12 : 52
916 Jens Mos Wijk Bij Duurstede 10 12 : 54
836 Jasper Rou VAV 11 13 : 09
848 Xander Hanou Liemers 12 13 : 34
900 Wouter van Egmond AV 34 13 13 : 42
824 Jesper Winkes Pallas 67 14 13 : 51
908 Douw Westra AV 34 15 13 : 58
906 Mark Rietvelt AV 34 16 13 : 59
783 Job Dieterman Arena 17 14 : 05
899 Rutger de Boer AV 34 18 14 : 43
904 Stijn Jansonius AV 34 19 15 : 03
841 Thijmen van Buuren Astylos 20 15 : 12
827 Jeroen Bastenhof VAV 21 15 : 15
  Meisjes junioren B          
428 Sabine Rutten VAV 1 10 : 59
917 Anouk van Nellestijn Lg PK 2 12 : 48
817 Fieke Pepping Pallas 67 3 13 : 22
  Jongens junioren B          
833 Lars Olde VAV 1 13 : 03
818 Ruben Sansom Pallas 67 2 13 : 17
464 Wiel Wijnen Hellas 3 14 : 27
797 Joost de Kleuver Climax 4 14 : 51
907 Nick Schreurs AV 34 5 14 : 55
807 Christiaan van de Graag Pallas 67 6 15 : 20
814 Bram Markering Pallas 67 7 15 : 37
911 Filip Ducheine Lg. Aart Stigter 8 15 : 57
802 Rick van Voorst Climax 9 16 : 02
902 Thijs Grashuis AV 34 10 16 : 30
819 Jan Siemen Smink Pallas 67 11 17 : 32
  Meisjes junioren A          
  (geen)          
  Jongens junioren A          
799 Jasper Kuiters Climax 1 23 : 32
791 Armin Harms Climax 2 25 : 02
  Korte cross vrouwen          
437 Marlies Huigen Groningen Team4mijl 1 11 : 14
426 Joanne Siccama Tartlétos 2 12 : 10
942 Evelien Kooij Pallas 67 3 12 : 10
805 Joosje Goedhart Pallas 67 4 12 : 12
929 Marianne van Deelen Climax 5 12 : 29
438 Linda Hulsbeek VAV 6 12 : 42
808 Muriel Hagenaars Pallas 67 7 12 : 54
941 Dorien Konig Pallas 67 8 13 : 17
938 Kirsten Jansen Vitalis 9 13 : 52
445 Claudia Kazemier Veenendaal 10 14 : 25
809 Marleen Kas Pallas 67 11 14 : 29
944 Merle Schots Tartlétos 12 14 : 42
946 Monique van Thuijl VZC 13 15 : 06
455 Alida Hagen Ede 14 15 : 55
945 Angela van de Sluis Ede 15 17 : 05
  Korte cross vrouwen masters          
926 Tatjana Cernochova Hellas 1 12 : 03
949 Moniek Verbeek Pallas 67 2 13 : 03
933 Ingrid Haas Pallas 67 3 14 : 07
924 Joke Boon Lg. Aart Stigter 4 14 : 21
923 Hanneke van den Berge Veenendaal 5 14 : 29
928 Erika van Deelen Ede 6 14 : 29
934 Alma Hollen AV 34 7 14 : 54
940 Erna Koekoek Lg. Aart Stigter 8 15 : 55
927 Anita Damen Wijk Bij Duurstede 9 16 : 04
935 Klaske Hoogstra Pallas 67 10 16 : 22
921 Jacqueline Baar Ciko 66 11 16 : 51
937 Kim Jacobs Pallas 67 12 16 : 57
930 Marjon van Eck Lg. Aart Stigter 13 17 : 01
947 Margriet Tollenaar VZC 14 17 : 12
922 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 15 17 : 25
931 Laura Gerssen Tiel 16 17 : 28
456 Anne-Marie Draaisma VZC 17 17 : 58
932 Jeanette Guérain VAV 18 18 : 50
451 Saskia van Laar Wageningen 19 19 : 50
948 Astrid van Unen Ede 20 20 : 46
  Korte cross mannen          
968 Bart Konig Pallas 67 1 10 : 19
460 Jelle Hanswijk Climax 2 10 : 27
959 Jan van der Gaag AV 34 3 10 : 31
447 Cees van Maanen Hellas 4 10 : 44
439 Erik-Jan van Gelderen VAV 5 11 : 27
449 Jorn Rutten Arena 6 11 : 40
956 Harm Dieterman Arena 7 11 : 58
963 Marcel Jaarsma Pallas 67 8 12 : 10
432 Ben Huttinga Bennekom 9 12 : 51
951 Davey Beuving Climax 10 12 : 53
443 Jarno Beuving Climax 11 12 : 57
976 Wilfried Polman Veenendaal 12 14 : 51
  Korte cross mannen masters          
980 Rene van der Vlugt Arena 1 11 : 04
981 Dolf van de Voort PAC 2 11 : 17
972 Gert Mulder Dodewaard 3 11 : 19
444 Ewoud Moraal Doorwerth 4 11 : 36
441 Jan Pannekoek Statina 5 12 : 03
452 Theo van de Veer Climax 6 12 : 08
957 Leendert-Jan van der Ent Ciko 66 7 12 : 16
984 Pieter van Zijl Ede 8 12 : 25
463 Luc Bonten Pallas 67 9 12 : 31
446 Carl Jansen Pallas 67 10 12 : 33
461 Bert Morelissen Scopias 11 12 : 34
979 Tim van Vliet Lg. Aart Stigter 12 12 : 36
970 Johannes van de Meer Rhenen 13 12 : 39
985 Peter Zwaan Lg. Aart Stigter 14 12 : 40
430 van Egmond Veluwe 15 12 : 56
953 Jean-Michel Chavernac Lg. Aart Stigter 16 13 : 20
448 Thomas Hagenaars Wageningen 17 13 : 20
950 Patrick Beukers Wageningen 18 13 : 28
454 Stefan Immers VZC 19 14 : 43
462 Gert van Zanten VZC 20 14 : 59
974 Rinze Oost Veenendaal 21 15 : 25
958 Henk Fransen Lg. Aart Stigter 22 15 : 34
468 Ruud Klaare VZC 23 15 : 41
982 René Vrösch Triathlon 24 15 : 44
450 Harmen van Laar Wageningen 25 15 : 58
952 Gerard Breekveldt Ede 26 15 : 59
965 Jos Janssen Climax 27 16 : 36
969 Martin Laport Ede 28 16 : 46
961 Maarten-Willem Gronouwe Climax 29 17 : 09
  Lange cross vrouwen          
987 Mireille Baart Pallas 67 1 23 : 14
484 Marloes van Loon Pallas 67 2 25 : 51
992 Marieke van Hunen Climax 3 26 : 02
991 Daniëlle Haenen Pallas 67 4 26 : 21
5 Sieta Miedema Bennekom 5 29 : 56
354 Té Teunissen Triathlon 6 33 : 16
7 Lisa Verberne Wageningen 7 34 : 24
499 Mieke Huijbers Pallas 67 8 37 : 48
  Lange cross vrouwen masters          
457 Rahel Bellinga Pijnenburg 1 24 : 16
353 Esther Tanck Ciko 66 2 25 : 24
466 Yvonne van de Helm Hellas 3 26 : 07
352 Frederike Sieders Pallas 67 4 26 : 36
994 Nina Joosten Pallas 67 5 27 : 41
8 Kirsten Verkooijen Pallas 67 6 28 : 51
997 Cora Mulder VZC 7 30 : 07
993 Julia Huybregts Utrecht 8 31 : 43
990 Els Gies Ron Clarke 9 32 : 39
492 Herma van Doorn VZC 10 33 : 13
986 Paulien Adamse Pallas 67 11 33 : 44
1000 Wies van Ravenswaaij-Bouw VAV 12 34 : 45
  Lange cross mannen          
392 Ben van Oeveren Climax 1 27 : 03
458 Olivier Schäffers Pijnenburg 2 27 : 08
469 Mischa Petie Tartlétos 3 27 : 21
481 Arend Mulder Pallas 67 4 27 : 50
366 Erik Dekker VAV 5 28 : 10
371 Jim Driessen Tiel 6 29 : 53
480 Gerbrand Reijnoudt VAV 7 29 : 59
495 Ivo Lustenhouwer Pallas 67 8 30 : 08
6 Erik Wolsing VZC 9 30 : 24
382 Melvin Laport Climax 10 30 : 44
409 Jack van der Walle AV Haarlem 11 31 : 50
380 Enock Kemboi Eldoret, Kenia 12 31 : 56
4 Remco Bertelink Bennekom 13 32 : 35
491 Tariq van Rooijen Pallas 67 14 32 : 37
397 Ådne Renes Climax 15 36 : 17
476 M. van den Ameele Ede 16 42 : 39
  Lange cross mannen masters          
471 Sander van de Hoogen Cifla 1 27 : 41
467 Bart Luijk Phoenix 2 28 : 35
401 Mark Rietveld Pallas 67 3 29 : 30
358 Rob Barel VZC 4 29 : 52
386 Roel Meiracker Wageningen 5 30 : 12
367 Ronald Derksen Arena 6 30 : 31
472 Manfred Boogaard VZC 7 30 : 47
487 Tycho Schol Pallas 67 8 31 : 24
483 Roemer Pleijsier Wageningen 9 31 : 31
486 Wim Korving VAV 10 31 : 41
377 Kennard Hofland Pallas 67 11 31 : 49
3 Marc van der Kort Kijani 12 31 : 58
361 Dick Beers avVN 13 32 : 03
387 Andre Meixner Lg. Aart Stigter 14 32 : 23
404 Dick Scholtus Kesteren 15 32 : 30
1 ? Kratz VZC 16 32 : 41
402 Andre Roelofs Lg. Aart Stigter 17 32 : 49
2 Gerard van de Grift VZC 18 32 : 56
410 Marco Weening Climax 19 33 : 19
474 Ruud van Suijdam Phoenix 20 33 : 23
390 Leo Nauta Pallas 67 21 33 : 30
362 Theo Bult Wageningen 22 33 : 41
465 Jos Wijnen Hellas 23 33 : 46
379 Rodger Hulsebos VAV 24 33 : 51
485 Cees Verbeek Statina 25 33 : 56
393 Jeroen Oudenhoven Pallas 67 26 34 : 01
19 Jan Bieshaar VZC 27 34 : 03
381 Charles Kuurstra Triathlon 28 34 : 16
374 Peter Hamersma Veenendaal 29 34 : 32
40 Frederik Leenders VZC 30 34 : 51
482 Sjouke Venema VZC 31 35 : 34
498 Jan Knecht Renkum 32 35 : 36
406 Bas Tijmstra Climax 33 35 : 38
375 Leo de Hartog VZC 34 35 : 41
9 Frans Cobben 35 35 : 57
479 Roy Roessink Arnhem 36 36 : 01
500 Jakob Hartman VZC 37 36 : 19
395 Kees van Ravenswaaij VAV 38 36 : 35
400 Charles van Rheenen Veenendaal 39 36 : 41
370 Evert van Donk Climax 40 36 : 47
490 Marcel Zwietering Pallas 67 41 36 : 56
470 Bas van der Heide Pallas 67 42 37 : 02
475 Bert Lam VZC 43 37 : 24
378 Arie Houdijk Lg Veenendaal 44 37 : 29
494 Cor Baars Typhoon 45 37 : 31
398 Rob Renes Climax 46 37 : 33
497 Eugène Schijvens Renkum 47 37 : 39
496 Huibert Gijsbertsen Ede 48 37 : 46
363 John-Pierre Cornelissen Climax 49 37 : 57
477 Ad Peijnenborgh Dodewaard 50 38 : 27
399 Theo Reus Lg Veenendaal 51 38 : 37
373 Paul Gies Ron Clarke 52 40 : 32
459 Ron Eveleens VAV 53 40 : 39
405 H Slotboom Climax 54 40 : 41
10 Johan Cobben Wageningen 55 40 : 46
403 Harry Schievink VZC 56 40 : 49
391 Gunther Nieborg Veenendaal 57 41 : 27
493 Jan Overeem Veenendaal 58 42 : 27
415 Marius van Zoelen Ede 59 43 : 24
364 Jack Crielaard VZC 60 45 : 00
20 Henk Kerbof Veenendaal 61 45 : 13