Wageningen – 43e Editie

Uitslagen tweede wedstrijd
6 december 2014

Het was mooi, rustig winterweer, ~5°C, geen wind van betekenis.
In totaal zijn er 492 lopers gefinisht.
Bijgewerkt: 7 dec. 2014.
Correspondentie over de uitslag met: <pallas67(at)bvccircuit.nl>.

Er zijn weer veel foto’s gemaakt door Martijn Menken en Eric Béatse, de kiekjesdief. Ze verschijnen binnenkort.

StartNr Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats min : sec
  Meisjes pupillen Mini          
39 Isabel Mulder Climax 1 6 : 22
106 Amber Masselink AV 34 2 6 : 23
  Jongens pupillen Mini          
114 Daan Koetsier AV 34 1 5 : 18
49 Detmar Immerzeel Pallas 67 2 5 : 37
112 Niels van Gerrevink AV 34 3 5 : 43
74 Stijn Dijkslag VAV 4 6 : 38
208 Yesper Westra Tiel 5 6 : 47
  Meisjes pupillen C          
41 Lisa Navarro Climax 1 4 : 36
107 Lynn Oosterhuis AV 34 2 4 : 47
108 Lieke Starink AV 34 3 5 : 05
5 Rebekka Kool Arena 4 5 : 07
102 Ninthe Koks AV 34 5 5 : 16
104 Robine Lenters AV 34 6 5 : 17
103 Daphne van der Lecq AV 34 7 5 : 19
101 Kim Dantuma AV 34 8 5 : 20
33 Eline Gerritsen Climax 9 5 : 21
100 Melanie van der Cruijsen AV 34 10 5 : 29
8 Aafke Slump Arena 11 5 : 31
105 Lotte van Lohuizen AV 34 12 5 : 59
4 Hester Everts Arena 13 6 : 03
202 Cato Rietveld Wageningen 14 6 : 19
  Jongens pupillen C          
109 Elwin Askerov AV 34 1 4 : 53
12 Lucas Wolkers Arena 2 4 : 56
111 Skye Bute AV 34 3 5 : 08
206 Stijn Vroegh Ede 4 5 : 11
14 Reinier Dijksma Climax 5 5 : 14
116 Julian Veltman AV 34 6 5 : 15
25 Stijn van der Spoel Climax 7 5 : 23
2 Kalle van Eupen Arena 8 5 : 31
93 Robin Holtland Astylos 9 5 : 48
53 Niels Messchendorp Pallas 67 10 5 : 57
200 Joris Mulder Apeldoorn 11 6 : 08
110 Jelle Beekman AV 34 12 6 : 20
  Meisjes pupillen B          
125 Isa van Puffelen AV 34 1 4 : 29
119 Myrthe Dantuma AV 34 2 4 : 42
120 Lieske Drost AV 34 3 4 : 45
123 Isis Nijland AV 34 4 4 : 49
95 Elsa Lila Astylos 5 4 : 55
128 Kemi Weelink AV 34 6 5 : 03
63 Fiona Kramer Pallas 67 7 5 : 04
122 Marlou Mulder AV 34 8 5 : 05
118 Lara van Brummelen AV 34 9 5 : 06
117 Jules Bruins AV 34 10 5 : 11
72 Fenne Dijkslag VAV 11 5 : 21
37 Nienke de Jong Climax 12 5 : 24
98 Aafke Wijkmans Astylos 13 5 : 27
124 Floortje Overeem AV 34 14 5 : 29
127 Noëlle van Veen AV 34 15 5 : 31
121 Trijne van Eck AV 34 16 5 : 32
126 Noa Schouten AV 34 17 5 : 33
60 Silke Cornelissen Pallas 67 18 5 : 36
  Jongens pupillen B          
140 Maikel Potkamp AV 34 1 4 : 16
139 Mika Naber AV 34 2 4 : 20
141 Julius Prop AV 34 3 4 : 22
136 Sep de Jong AV 34 4 4 : 24
24 Ruben Schussler Climax 5 4 : 27
143 Robin Timmerman AV 34 6 4 : 30
138 Kai Muijsers AV 34 7 4 : 33
132 Kyan van Breugel AV 34 8 4 : 42
99 Bram van Woerkom Astylos 9 4 : 43
75 Jeroen van Halteren VAV 10 4 : 43
131 Joran van Breugel AV 34 11 4 : 47
92 Hans Griesheimer Astylos 12 4 : 52
11 Niek van Wijngaarden Arena 13 4 : 53
18 Jesse van der Jagt Climax 14 4 : 55
130 Dawie Beekhuis AV 34 15 4 : 59
21 Lucas Middelhoven Climax 16 5 : 00
137 Nino van Middendorp AV 34 17 5 : 02
129 Guido van Asselt AV 34 18 5 : 04
82 Tim van der Meer VAV 19 5 : 11
23 Tim Roodbeen Climax 20 5 : 15
29 Mark van Voorst Climax 21 5 : 37
91 Rens Gouw Astylos 22 5 : 53
97 Kjell Westra Astylos 23 6 : 01
133 Jonathan Fennema AV 34 24 6 : 07
144 Manuel Zegwaart AV 34 25 6 : 29
  Meisjes pupillen A1          
204 Anniek Vissers Nijmegen Atl. 1 4 : 27
40 Evelyn Navarro Climax 2 4 : 31
32 Jisze Diemer Climax 3 4 : 32
146 Myrthe van Breugel AV 34 4 4 : 38
145 Inge Bakker AV 34 5 4 : 43
147 Maren van de Goor AV 34 6 4 : 45
148 Isis Henninger AV 34 7 4 : 46
151 Anna van Lohuizen AV 34 8 4 : 47
58 Noortje Bonten Pallas 67 9 4 : 47
150 Elise Koppejan AV 34 10 4 : 50
152 Leonie Rijnders AV 34 11 5 : 03
149 Aukje Hurenkamp AV 34 12 5 : 03
67 Josefine Ulfman Pallas 67 13 5 : 05
65 Hester Moene Pallas 67 14 5 : 07
85 Kim de Pater VAV 15 5 : 10
203 Mette Rietveld Wageningen 16 5 : 14
57 Esmée Beukers Pallas 67 17 5 : 15
3 Odi van Eupen Arena 18 5 : 15
69 Sterre Wijnen Pallas 67 19 5 : 49
  Jongens pupillen A1          
56 Dawit Verwers Pallas 67 1 4 : 17
158 Kjell Hulleman AV 34 2 4 : 20
165 Wout van der Weide AV 34 3 4 : 28
162 Thijs Oostenenk AV 34 4 4 : 43
22 Sjoerd van Roekel Climax 5 4 : 43
153 Marijn Atmodimedjo AV 34 6 4 : 47
9 Vasco Stip Arena 7 4 : 47
88 Rick Derks Astylos 8 4 : 50
76 Tygo Hulsebos VAV 9 4 : 52
159 Oscar van Mourik AV 34 10 4 : 54
47 Hylke Everts Pallas 67 11 4 : 59
163 Koen Regelink AV 34 12 5 : 02
155 Friso Castelein AV 34 13 5 : 03
86 Sven Wildeboer VAV 14 5 : 04
193 Hidde Bloem Hanzesport 15 5 : 06
28 Bastian Vlieg Climax 16 5 : 11
48 Robbert-Jan Gieslink Pallas 67 17 5 : 20
51 Brian Koops Pallas 67 18 5 : 21
44 Niels Berghege Pallas 67 19 5 : 22
164 Bram Smits AV 34 20 5 : 24
157 Ryan de Hoogt AV 34 21 5 : 26
54 Thijs Messchendorp Pallas 67 22 5 : 29
161 Lars Oostenenk AV 34 23 5 : 32
154 Cas van den Broek AV 34 24 5 : 45
  Meisjes pupillen A2          
173 Tess van Randtwijk AV 34 1 4 : 03
79 Meike Leenders VAV 2 4 : 15
167 Yasmine Bouaziz AV 34 3 4 : 17
34 Celine van Heerikhuize Climax 4 4 : 18
81 Isa Leidekker VAV 5 4 : 28
170 Zosia Eilander AV 34 6 4 : 29
205 Lieke Vreugdenhil Statina 7 4 : 30
166 Emma Beekman AV 34 8 4 : 32
171 Moira Henninger AV 34 9 4 : 35
61 Kore Hengeveld Pallas 67 10 4 : 37
168 Jennifer van den Brink AV 34 11 4 : 39
90 Sarah Flipsen Astylos 12 4 : 44
172 Maeve van Mansom AV 34 13 4 : 48
66 Floor Olthof Pallas 67 14 4 : 49
7 Marieke Lamers Arena 15 4 : 56
544 Emma Ex Heveadorp 16 4 : 58
175 Noeska van Zaanen AV 34 17 4 : 58
38 Dorine van Leeuwen Climax 18 4 : 59
197 Michelle Michielsen Hanzesport 19 4 : 59
174 Julia Telgen AV 34 20 5 : 02
1 Nina van Doorn Arena 21 5 : 04
43 Anouk van Starrenburg Climax 22 5 : 16
547 Lotte Aartse Arena 23 5 : 32
  Jongens pupillen A2          
71 Jasper van Craaikamp VAV 1 3 : 59
176 Glenn de Boer AV 34 2 4 : 01
94 Ard Laffeber Astylos 3 4 : 05
199 Sus de Ridder Hanzesport 4 4 : 07
184 Daan Hulshof AV 34 5 4 : 10
187 Martijn van der Lecq AV 34 6 4 : 11
26 Jelle van der Veer Climax 7 4 : 13
15 Duuk Ebbers Climax 8 4 : 14
83 Jort Mulders VAV 9 4 : 20
55 Daan Reefman Pallas 67 10 4 : 23
195 Sebastiaan Horselenberg Hanzesport 11 4 : 24
178 Finn Bute AV 34 12 4 : 25
181 Cas Hoekstra AV 34 13 4 : 30
185 Joris Kranenburg AV 34 14 4 : 34
179 Sem Dekker AV 34 15 4 : 35
189 Niek van Schijndel AV 34 16 4 : 36
16 Senne Grift Climax 17 4 : 37
191 Niek Veltkamp Theunissen AV 34 18 4 : 39
78 Jurre Klumpenaar VAV 19 4 : 40
19 Menno Jonker Climax 20 4 : 45
190 Melchior Treffers AV 34 21 4 : 48
196 Mees Kwakkelaar Hanzesport 22 4 : 49
31 Wessel Wagensveld Climax 23 4 : 50
73 Rik Dijkslag VAV 24 4 : 56
10 Timo Verbeet Arena 25 4 : 58
52 Daan Memelink Pallas 67 26 5 : 01
177 Perry Breuls AV 34 27 5 : 04
20 Robert Jan van der Made Climax 28 5 : 06
183 Jordy Huis in ’t Veld AV 34 29 5 : 13
188 Koen Radstaake AV 34 30 5 : 14
182 Dennis de Hoop AV 34 31 5 : 35
180 Joris Giezeman AV 34 32 5 : 54
  Meisjes junioren D1          
276 Estelle Bruins AV 34 1 5 : 43
264 Keet Rogh VAV 2 5 : 47
279 Ilse Leeraar AV 34 3 6 : 05
344 Juliet Diederen Hanzesport 4 6 : 07
272 Elke Wijkmans Astylos 5 6 : 09
275 Mikayla van den Berg AV 34 6 6 : 21
274 Nikki Bakker AV 34 7 6 : 23
278 Fabienne ten Klooster AV 34 8 6 : 24
236 Lieselotte Bots Pallas 67 9 6 : 26
248 Silu Verwers Pallas 67 10 6 : 32
282 Meike van der Steeg AV 34 11 6 : 33
232 Isa Wijdenes Climax 12 6 : 58
345 Roos van Eck Hanzesport 13 7 : 03
280 Elissa van der Meer AV 34 14 7 : 13
225 Else Janssen Climax 15 7 : 17
  Jongens junioren D1          
290 Yidne Hulleman AV 34 1 7 : 39
291 Sam Keur AV 34 2 7 : 42
367 Jan de Pater Veenendaal 3 7 : 52
235 Stefan Beukers Pallas 67 4 8 : 02
295 Sam Overeem AV 34 5 8 : 12
292 Constantijn Langerak AV 34 6 8 : 13
369 Stijn Vissers Nijmegen Atl. 7 8 : 17
215 Christian Wolkers Arena 8 8 : 30
246 Nils Reefman Pallas 67 9 8 : 32
256 Bjorn Hulsebos VAV 10 8 : 35
261 Luuk Ligtvoet VAV 11 8 : 37
298 Kevin Terink AV 34 12 8 : 41
212 Wouter Lamers Arena 13 8 : 43
209 Kasper Dercksen Arena 14 8 : 49
241 Kylian Meeuwisz Pallas 67 15 8 : 55
213 Doede Scherphof Arena 16 8 : 58
234 Tim Berghege Pallas 67 17 9 : 16
289 Stijn Harryvan AV 34 18 9 : 19
299 Boris Vegter AV 34 19 9 : 20
285 Tycho van Bavel AV 34 20 9 : 22
364 Niels van Lanen Elst (gld) 21 9 : 25
286 Boris Bergman AV 34 22 9 : 32
226 Martijn de Jong Climax 23 9 : 38
288 Laszlo Doelwijt AV 34 24 10 : 09
293 Chris Lenten AV 34 25 10 : 32
270 Ivo van Arkel Astylos 26 10 : 42
284 Wouter van Amelsvoort AV 34 27 10 : 49
296 Teun Slijkhuis AV 34 28 10 : 58
228 Lucas Karenbeld Climax 29 11 : 14
  Meisjes junioren D2          
254 Sterre Buijs VAV 1 5 : 39
303 Sophia Mulder AV 34 2 5 : 43
301 Linde van Ingen AV 34 3 6 : 05
351 Maam de Ridder Hanzesport 4 6 : 05
346 Sanne Flipse Hanzesport 5 6 : 17
347 Stella Hoekstra Hanzesport 6 6 : 18
305 Kirsten Schreurs AV 34 7 6 : 43
260 Nathalie Kruisinga VAV 8 6 : 47
271 Tessa Groen Astylos 9 7 : 00
  Jongens junioren D2          
362 Florian Kramer Atverni 1 7 : 04
315 Gjalt Panjer AV 34 2 7 : 05
318 Jasper van Zaanen AV 34 3 7 : 19
359 Teun Ex Heveadorp 4 7 : 44
310 Noud van de Mast AV 34 5 7 : 48
216 Joram van de Bospoort Climax 6 7 : 49
311 Jasper Meijerink AV 34 7 7 : 49
211 Max van Gelder Arena 8 7 : 53
309 Lukas Koppejan AV 34 9 7 : 56
313 Jonathan Otten AV 34 10 7 : 58
553 Olivier Voschezang Atverni 11 8 : 00
307 Yassine Bouaziz AV 34 12 8 : 11
368 Sam Rietveld Wageningen 13 8 : 12
251 Diede Wit Pallas 67 14 8 : 15
314 Mischa Otten AV 34 15 8 : 23
249 Freek Weijman Pallas 67 16 8 : 26
214 David Verbeet Arena 17 8 : 42
352 Hugo Schouten Hanzesport 18 8 : 46
221 Tjerk Hendriks Climax 19 8 : 50
317 Sven Termaat AV 34 20 9 : 43
233 Jelle van Bergen Pallas 67 21 9 : 56
312 Rick Nagelhout AV 34 22 10 : 07
  Meisjes junioren C          
222 Christel Heuseveldt Climax 1 7 : 35
323 Iris Hagemeijer AV 34 2 8 : 05
240 Britt Kwakernaak Pallas 67 3 8 : 08
319 Kaylee de Boer AV 34 4 8 : 09
238 Kayleigh de Graaff Pallas 67 5 8 : 09
273 Leentje Wijkmans Astylos 6 8 : 14
327 Femke Panjer AV 34 7 8 : 21
244 Maartje Oude Voshaar Pallas 67 8 8 : 35
219 Fleur van Dijk Climax 9 8 : 35
329 Camilla Pieper AV 34 10 8 : 52
326 Elise Maassen AV 34 11 8 : 53
325 Nicole van Lente AV 34 12 8 : 59
320 Amelie Dekker AV 34 13 9 : 16
321 Kiara Derksen AV 34 14 9 : 20
324 Cinthia Hutten AV 34 15 9 : 28
237 Noor Breedveld Pallas 67 16 9 : 29
371 Jetske van der Wilt Pallas 93 17 9 : 36
349 Madelief Kwakkelaar Hanzesport 18 9 : 43
322 Anna van Eijk AV 34 19 9 : 54
239 Lieke Hengsdijk Pallas 67 20 9 : 55
  Jongens junioren C          
242 Sieb Mostert Pallas 67 1 10 : 05
337 Jippe Lasschuijt AV 34 2 10 : 52
332 Tijmen Bouw AV 34 3 11 : 13
258 Kristian van Keulen VAV 4 11 : 38
259 Jibbe Klumpenaar VAV 5 11 : 45
269 Maurits van der Ziel VAV 6 11 : 47
333 Floris Brinkman AV 34 7 11 : 50
335 Alex Gemund AV 34 8 12 : 00
355 Jens Mos Lg. Aart Stigter 9 12 : 21
262 Tijs Olde VAV 10 12 : 27
363 Jelle van Lanen Elst (gld) 11 12 : 31
357 Ben Zwaan Lg. Aart Stigter 12 12 : 33
360 Aron Folkersma Arnhem 13 12 : 36
218 Arris van Deelen Climax 14 13 : 08
263 Tom de Pater VAV 15 13 : 14
338 Mark Rietveld AV 34 16 13 : 23
331 Nick Bohnsack AV 34 17 13 : 35
336 Robin de Hoop AV 34 18 13 : 42
231 Lucas Vandersteen Climax 19 13 : 44
354 Nol van der Mispel Lg. Aart Stigter 20 14 : 37
247 Ilyas Versteeg Pallas 67 21 15 : 07
217 Jeffrey van den Brink Climax 22 15 : 33
224 Sven Huibers Climax 23 15 : 38
227 Mark Kappen Climax 24 15 : 57
  Meisjes junioren B          
340 Meike Mul AV 34 1 12 : 58
366 Anouk van Nellestijn Lg. PK 2 13 : 59
245 Fieke Pepping Pallas 67 3 14 : 44
  Jongens junioren B          
229 Joost de Kleuver Climax 1 14 : 35
361 Daniel Hordijk Statina 2 15 : 29
343 Nick Schreurs AV 34 3 15 : 34
341 Rik van Ingen AV 34 4 15 : 40
546 Thijs Grashuis AV 34 5 16 : 39
223 Lars Huibers Climax 6 17 : 23
265 Jasper Rou VAV 7 17 : 32
220 Niek Frijlink Climax 8 17 : 51
  Meisjes junioren A          
356 Emmelie Westerhoff Lg. Aart Stigter 1 19 : 01
257 Femke Kazemier VAV 2 19 : 54
  Jongens junioren A          
967 Christiaan van der Gaag Pallas 67 1 25 : 41
997 Dylan Meyer AV 34 2 25 : 52
1000 Armin Harms Climax 3 26 : 22
998 Niels Urgert AV 34 4 27 : 12
  Korte cross vrouwen          
559 Marlou Bijlsma Tartlétos 1 11 : 24
504 Lisa de Ruiter Phoenix 2 12 : 05
564 Joanne Siccama Tartlétos 3 12 : 13
423 Evelien de Weert Tartlétos 4 12 : 28
403 Evelien Kooij Pallas 67 5 12 : 38
472 Heleen Goeting Fit 6 12 : 50
980 Lisanne de Weert Tartlétos 7 13 : 18
551 Dorien Konig Pallas 67 8 13 : 38
491 Kirsten Jansen Vitalis 9 13 : 41
571 Claire Sallibartan Tartlétos 10 13 : 51
488 Rianne Gerritsen Ede 11 13 : 52
430 Claudia Kazemier VAV 12 14 : 11
419 Judith Kas Tartlétos 13 15 : 34
992 Anne de Leeuw Fit 14 16 : 30
556 Prisca Hanswijk Climax 15 18 : 05
493 Silvia Langelaar Ede 16 18 : 19
406 J G de Vries Pallas 67 17 18 : 25
  Korte cross vrouwen masters          
552 Karen Wijlaars Prins Hendrik 1 11 : 18
483 Tatjana Cernochova Hellas 2 12 : 19
548 Christy van Beek Pallas 67 3 12 : 33
499 Hilly Panjer Apeldoorn 4 12 : 40
478 Marije Witsenboer Fit 5 13 : 22
558 Ria Hoksbergen Arena 6 13 : 56
507 Keete Voerman Wageningen 7 14 : 27
449 Hanneke van den Berge VZC Triathlon 8 14 : 44
398 Ingrid Haas Pallas 67 9 14 : 45
469 Christel Breton Fit 10 14 : 48
456 Cora Vermeer-Van Hunen VZC Triathlon 11 14 : 49
489 Joke Huizinga Wijk bij Duurstede 12 15 : 27
484 Anita Damen Wijk bij Duurstede 13 16 : 15
474 Astrid Hijlkema Fit 14 16 : 20
486 Jacobijn van Etten Wageningen 15 16 : 22
471 Miriam van Dullemen Fit 16 16 : 29
397 Nienke Brouwer Pallas 67 17 16 : 32
399 Klaske Hoogstra Pallas 67 18 16 : 44
450 Helma van Doorn VZC Triathlon 19 16 : 47
375 Hermien Vleems Arena 20 16 : 51
441 Marjon van Eck Lg. Aart Stigter 21 16 : 54
560 Margriet Tollenaar VZC Triathlon 22 17 : 42
  Korte cross mannen          
401 Koen Jansen Pallas 67 1 10 : 34
421 Arjen Venema Tartlétos 2 10 : 40
418 Jurjen Kamphuis Tartlétos 3 10 : 40
498 Rob Mulders De Delvers 4 11 : 15
555 Jelle Hanswijk Climax 5 11 : 20
561 Pascal Mariany Bennekom 6 11 : 37
490 H J de Jager Statina 7 11 : 59
508 Tom Wevers Phoenix 8 12 : 02
400 Marcel Jaarsma Pallas 67 9 12 : 03
422 Martijn van der Vis Tartlétos 10 12 : 27
372 Harm Dieterman Arena 11 12 : 31
404 Jan Siemen Smink Pallas 67 12 12 : 49
377 Davey Beuving Climax 13 12 : 53
380 Ådne Renes Climax 14 13 : 14
429 Bas Hersbach VAV 15 14 : 02
487 Herman Gerritsen Ede 16 14 : 19
503 H R Postmus Wageningen 17 15 : 51
573 Querien Waaijer Doorn 18 16 : 41
  Korte cross mannen masters          
470 Iwan Breton Fit 1 10 : 42
383 Anne Wiersma Climax 2 10 : 54
373 Eite Everts Arena 3 11 : 33
500 Jan Pannekoek Statina 4 11 : 36
431 Richard van Keulen VAV 5 11 : 51
501 G de Pater Veenendaal 6 11 : 52
382 Marco Weening Climax 7 11 : 55
482 Jan Bieshaar Scherpenzeel 8 11 : 56
576 Peter Bieshaar VZC Triathlon 9 12 : 22
374 Johannes van der Meer Arena 10 12 : 35
455 Frederik Leenders VZC Triathlon 11 12 : 43
550 Arris van Deelen sr Ede 12 12 : 51
549 Luc Bonten Pallas 67 13 12 : 57
453 Peter Hamersma VZC Triathlon 14 13 : 07
402 Rogier Kolnaar Pallas 67 15 13 : 33
440 Jean-Michel Chavernac Lg. Aart Stigter 16 13 : 41
485 Bas van Etten Utrecht 17 14 : 20
495 Kees van Leeuwen Ede 18 14 : 33
566 Bert Nap Veenendaal 19 15 : 07
574 Gert van Zanten VZC Triathlon 20 15 : 15
454 Ruud Klaare VZC Triathlon 21 15 : 23
443 John van Hamersveld Lg. Aart Stigter 22 15 : 38
379 Folbert Pijper Climax 23 16 : 57
384 Piet Wintermans Climax 24 17 : 01
554 Job de Kleuver Climax 25 17 : 30
  Lange cross vrouwen          
968 Karin Nieuwenhuijsen Hellas 1 21 : 41
990 Karin Gorter Phoenix 2 22 : 49
979 Suzanne Broxterman Tartlétos 3 23 : 13
975 Marloes van Loon Pallas 67 4 25 : 09
969 Nienke van Pijkeren Phoenix 5 25 : 54
995 Inge van ’t Veer Phoenix 6 26 : 56
978 Anneke van de Boer Tartlétos 7 27 : 05
996 Suzet Zijlstra Wageningen 8 29 : 14
964 Hanneke Schavemaker Utrecht 9 30 : 02
981 Linda Bloem VAV 10 31 : 55
971 Anneleen Rotering Climax 11 33 : 27
988 Te Teunissen VZC Triathlon 12 39 : 48
  Lange cross vrouwen masters          
974 Chanmari Koolen Pallas 67 1 22 : 24
993 Manon Mensink Ciko 66 2 24 : 37
977 Kirsten Verkooijen Pallas 67 3 27 : 11
976 Frederike Sieders Pallas 67 4 27 : 50
973 Nina Joosten Pallas 67 5 27 : 51
965 Leontien Waaijer VZC Triathlon 6 28 : 00
987 Cora Mulder VZC Triathlon 7 30 : 37
994 Ria Perfors Elst 8 30 : 48
972 Paulien Adamse Pallas 67 9 32 : 04
963 J. Huijbregts Utrecht 10 32 : 50
983 Wies van Ravenswaaij-Bouw VAV 11 33 : 34
966 Heidrun Stritzke Wageningen 12 34 : 16
991 Coby van den Heuvel Veenendaal 13 34 : 27
  Lange cross mannen          
426 Mischa Petie Tartlétos 1 27 : 21
557 Vincent Sokolowski Hellas 2 27 : 34
414 Ruben Sansom Pallas 67 3 27 : 53
562 Bart Uiterwijk Hellas 4 28 : 06
532 Peter Schoch Wageningen 5 28 : 10
572 Ruben Stittelaar Statina 6 28 : 43
541 Joep van der Zanden Kronos 7 28 : 45
563 Bernard van Harn VAV 8 29 : 07
424 Remi van Balen Tartlétos 9 29 : 25
509 Michael van Baal Statina 10 29 : 27
425 Lennart Kleinjans Tartlétos 11 29 : 48
390 Melvin Laport Climax 12 31 : 43
386 Matthijs Beerepoot Climax 13 32 : 30
527 Rob Mulders De Delvers 14 32 : 37
522 Wouter van Leeuwen Arnhem 15 33 : 44
590 Erik-Jan van Gelderen VAV 16 35 : 37
585 Theo Miltenburg Enschede 17 36 : 03
582 Gert ten Brinke Veenendaal 18 36 : 08
579 Thijs Leentvaar Climax 19 36 : 10
565 Edwin Davelaar VAV 20 36 : 32
394 Paul Rotering Climax 21 37 : 47
583 Johan van Amerongen Veenendaal 22 38 : 41
  Lange cross mannen masters          
536 Ard Vlooswijk AV 34 1 28 : 55
413 Mark Rietveld Pallas 67 2 29 : 29
569 Ruben Verlangen Statina 3 29 : 32
432 Rob Barel VAV 4 30 : 03
519 Ronald de Jonge Ciko 66 5 30 : 26
586 Sjoerd Veltman Ede 6 30 : 46
415 Tycho Schol Pallas 67 7 31 : 09
584 Ron van Dijk Astylos 8 31 : 13
528 Roemer Pleijsier Wageningen 9 31 : 27
407 Kennard Hofland Pallas 67 10 32 : 11
510 Marco Davelaar Veenendaal 11 32 : 21
524 Mart Meijboom Ede 12 32 : 41
459 Theo Bult VZC Triathlon 13 32 : 57
385 Laurens Beerepoot Climax 14 33 : 00
581 André Roelofs Lg. Aart Stigter 15 33 : 28
578 Joost Wösten Pallas 67 16 33 : 48
408 Carl Jansen Pallas 67 17 34 : 08
479 Frits Ankersmit Fit 18 34 : 17
436 Bé Hoving VAV 19 34 : 20
411 Leo Nauta Pallas 67 20 34 : 34
534 David Strik Wageningen 21 34 : 45
416 Bas van Vliet Pallas 67 22 34 : 54
521 Arthur Kratz Veenendaal 23 34 : 56
575 Sander van ’t Hoog Statina 24 35 : 12
480 Jasper Ingram Fit 25 35 : 16
567 Evert Dorregeest Ciko 66 26 35 : 19
537 Jeroen Vreugdenhil Statina 27 35 : 31
587 Henny Fleijsman Wageningen 28 35 : 40
545 Rodger Hulsebos VAV 29 35 : 49
589 H. Kerhof Veenendaal 30 35 : 55
535 Huib van Veldhoven Statina 31 36 : 45
511 Reijer Demoet Veenendaal 32 36 : 53
577 Leo de Hartog VZC Triathlon 33 36 : 54
464 Roland Nap VZC Triathlon 34 37 : 09
515 Peter van de Haar Ede 35 37 : 09
520 Ben van Kessel Veenendaal 36 37 : 11
516 Jakob Hartman Veenendaal 37 37 : 16
568 Eloi Ribeiro Pallas 67 38 37 : 28
462 Marcel Koerts VZC Triathlon 39 37 : 38
393 Rob Renes Climax 40 37 : 49
387 John-Pierre Cornelissen Climax 41 38 : 23
525 Ton Meuwissen Statina 42 38 : 27
417 Marcel Zwietering Pallas 67 43 38 : 31
467 Charles van Rhenen VZC Triathlon 44 39 : 04
531 Dick Sangers Statina 45 39 : 18
530 Theo Reus LVG 46 39 : 36
389 Dick van Hilten Climax 47 40 : 55
543 Jeroen Zwetsloot Wageningen 48 41 : 39
570 Marcos Angelini Pallas 67 49 41 : 52
439 Kees van Ravenswaaij VAV 50 43 : 23
461 Peter Hoevens VZC Triathlon 51 43 : 56
513 Wim van Engeldorp Gastelaars Statina 52 44 : 26
538 Rene Vrosch Amsterdam 53 44 : 58