Wageningen – 44e Editie

Uitslagen tweede wedstrijd
12 december 2015

Het was zacht winterweer met af-en-toe een waterig zonnetje, ~5°C.
In totaal zijn er 543 lopers gefinisht, een record voor Wageningen.
Bijgewerkt: 12 december 2015.
Correspondentie over de uitslag met: <pallas67(at)bvccircuit.nl> (vòòr zaterdag 19 dec.!).

StartNr Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats min : sec
  Meisjes pupillen Mini          
430 Lisa Schouten AV 34 1 5 : 37
295 Larissa Middelhoven Climax 2 5 : 41
427 Bodine Jansen AV 34 3 5 : 44
431 Mila Schouten AV 34 4 5 : 51
428 Fien van Naarden AV 34 5 6 : 02
426 Annelijn Haasjes AV 34 6 6 : 22
425 Lis van de Goor AV 34 7 6 : 33
603 Pop de Ridder Hanzesport 8 6 : 40
432 Janne Veeneman AV 34 9 6 : 44
346 Marlijn Moene Pallas 67 10 6 : 46
  Jongens pupillen Mini          
433 Jesper Roobeek AV 34 1 4 : 53
667 Lars Budding Veenendaal 2 5 : 42
671 Silvijn Laarhoven Ede 3 6 : 07
416 Yesper Westra Astylos 4 6 : 07
342 Joris Huijbers Pallas 67 5 7 : 05
  Meisjes pupillen C          
302 Liv Pennock Climax 1 4 : 55
626 Saskia de Jong Liemers 2 5 : 07
442 Imme Velthuis AV 34 3 5 : 26
610 Linne van der Zee Hanzesport 4 5 : 33
440 Mare Meijnen AV 34 5 5 : 36
439 Amber Masselink AV 34 6 5 : 47
434 Luna Bos AV 34 7 5 : 48
436 Dominique Heinsman AV 34 8 5 : 48
607 Sophie Wiemer Hanzesport 9 5 : 53
437 Luna Hinsch AV 34 10 6 : 15
435 Evie van Doorn AV 34 11 6 : 19
282 Christine van den Ameele Climax 12 6 : 25
441 Isabel Veldhuis AV 34 13 6 : 39
  Jongens pupillen C          
272 Loek Uitterhoeve Arena 1 4 : 34
645 Florian van Mourik Lg. Aart Stigter 2 4 : 41
450 Daan Klumper AV 34 3 4 : 46
447 Beaurice Dekker AV 34 4 4 : 53
451 Daan Koetsier AV 34 5 4 : 54
445 Jasper Burghout AV 34 6 5 : 01
343 Detmar Immerzeel Pallas 67 7 5 : 06
454 Alec Pantus AV 34 8 5 : 09
452 Sybe Lub AV 34 9 5 : 14
446 Manu Coppen AV 34 10 5 : 17
443 Syl Angelier AV 34 11 5 : 19
448 Che ten Donkelaar AV 34 12 5 : 20
449 Mads Gerritsen AV 34 13 5 : 34
913 Guus Oenema Pallas 67 14 5 : 35
456 Luuk Starink AV 34 15 5 : 36
608 Marnix van Zalk Hanzesport 16 5 : 38
444 Lucas Buitenhuis AV 34 17 5 : 44
453 Finn Muijsers AV 34 18 5 : 52
391 Remco Takken VAV 19 5 : 59
601 Taeke Oldenbeuving Hanzesport 20 5 : 59
602 Jan van Oosten Hanzesport 21 6 : 29
  Meisjes pupillen B          
466 Lynn Oosterhuis AV 34 1 4 : 35
460 Ninthe Koks AV 34 2 4 : 37
459 Kim Dantuma AV 34 3 4 : 42
300 Lisa Navarro Climax 4 4 : 44
462 Daphne van der Lecq AV 34 5 4 : 48
467 Lieke Starink AV 34 6 4 : 52
270 Rebekka Kool Arena 7 5 : 00
378 Mara Arends VAV 8 5 : 02
464 Iris Lodiers AV 34 9 5 : 03
410 Blos de Jonge Astylos 10 5 : 04
286 Eline Gerritsen Climax 11 5 : 05
662 Mies Vliegen Statina 12 5 : 06
630 Tirza Roes Liemers 13 5 : 07
637 Jasmijn Welling Liemers 14 5 : 17
463 Robine Lenters AV 34 15 5 : 18
457 Lotte Bonhof AV 34 16 5 : 19
349 Chloé Smit Pallas 67 17 5 : 21
377 Esmee Aartsen VAV 18 5 : 23
458 Melanie van der Cruijsen AV 34 19 5 : 25
461 Nena Kwakkel AV 34 20 5 : 26
628 Sophie van Noorden Liemers 21 5 : 26
381 Sanne Budding VAV 22 5 : 29
923 Noa Knaken Liemers 23 5 : 38
465 Lotte van Lohuizen AV 34 24 5 : 40
468 Nikki Tijssen AV 34 25 5 : 50
  Jongens pupillen B          
274 Lucas Wolkers Arena 1 4 : 28
921 Floris Janssen Bennekom 2 4 : 28
475 Ties Velthuis AV 34 3 4 : 31
915 Sjoerd Memelink Bennekom 4 4 : 39
609 Tristan van Zalk Hanzesport 5 4 : 47
625 Yvo van den IJssel Liemers 6 4 : 49
265 Kalle van Eupen Arena 7 4 : 53
306 Stijn van der Spoel Climax 8 4 : 54
670 Tijn Jansen Wageningen 9 4 : 55
471 Reza Groot Wassink AV 34 10 4 : 56
474 Jorn Stouten AV 34 11 4 : 58
469 Elwin Askerov AV 34 12 5 : 01
472 Daan ten Rouwelaar AV 34 13 5 : 03
348 Hessel Quak Pallas 67 14 5 : 05
285 Reinier Dijksma Climax 15 5 : 06
309 Stijn Vroegh Climax 16 5 : 07
476 Julian Veltman AV 34 17 5 : 11
409 Robin Holtland Astylos 18 5 : 13
382 Seth van Elst VAV 19 5 : 17
924 Kyano Knaken Liemers 20 5 : 19
624 Kamiel ter Heerdt Liemers 21 5 : 21
350 Victor Starren Pallas 67 22 5 : 22
470 Skye Bute AV 34 23 5 : 29
473 Jelmer Sidler AV 34 24 5 : 32
405 Lucas Blijleven Astylos 25 6 : 05
920 Niels Messchendorp Pallas 67 26 6 : 37
  Meisjes pupillen A1          
489 Isa van Puffelen AV 34 1 4 : 23
636 Mare Versluis Liemers 2 4 : 24
483 Lieske Drost AV 34 3 4 : 29
479 Jules Bruins AV 34 4 4 : 42
481 Myrthe Dantuma AV 34 5 4 : 44
486 Isis Nijland AV 34 6 4 : 47
485 Marlou Mulder AV 34 7 4 : 48
480 Lara van Brummelen AV 34 8 4 : 49
660 Noah Stevens Statina 9 4 : 54
380 Elles Branderhorst VAV 10 4 : 59
661 Jet Vliegen Statina 11 5 : 01
478 Liz Bruggink AV 34 12 5 : 03
388 Noa Mentink VAV 13 5 : 05
379 Ahlam Bennar VAV 14 5 : 09
490 Noëlle van Veen AV 34 15 5 : 11
482 Jonna Daverschot AV 34 16 5 : 11
417 Aafke Wijkmans Astylos 17 5 : 14
658 Kris Chaigneau Statina 18 5 : 15
386 Fenne Looijen VAV 19 5 : 16
596 Milou Elzinga Hanzesport 20 5 : 16
633 Yara Schipper Liemers 21 5 : 21
340 Silke Cornelissen Pallas 67 22 5 : 28
477 Lilianne Beishuizen AV 34 23 5 : 32
487 Flootje Overeem AV 34 24 5 : 34
293 Nienke de Jong Climax 25 5 : 35
922 Julia Beerthuis Hanzesport 26 5 : 40
606 Lela Velten Hanzesport 27 5 : 42
488 Caitlin Pantus AV 34 28 5 : 55
  Jongens pupillen A1          
496 Sep de Jong AV 34 1 4 : 11
498 Mika Naber AV 34 2 4 : 15
305 Ruben Schussler Climax 3 4 : 16
497 Kai Muijsers AV 34 4 4 : 17
500 Julius Prop AV 34 5 4 : 22
273 Niek van Wijngaarden Arena 6 4 : 24
493 Kyan van Breugel AV 34 7 4 : 29
492 Joran van Breugel AV 34 8 4 : 31
494 Lucien Driessen AV 34 9 4 : 32
501 Robin Timmerman AV 34 10 4 : 42
491 Dawie Beekhuis AV 34 11 4 : 43
335 Thomas Arp Pallas 67 12 4 : 44
287 Lucas Groot Kormelink Climax 13 4 : 44
283 Wim van As Climax 14 4 : 45
632 Ben van Schaik Liemers 15 4 : 46
418 Bram van Woerkom Astylos 16 4 : 48
294 Tim van Mechelen Climax 17 4 : 49
341 Rens Hooiveld Pallas 67 18 4 : 50
666 Julian Ariesen Veenendaal 19 4 : 58
296 Lucas Middelhoven Climax 20 5 : 00
304 Tim Roodbeen Climax 21 5 : 00
387 Tim van der Meer VAV 22 5 : 05
307 Ruben Vonk Climax 23 5 : 08
303 Jelle van Peursem Climax 24 5 : 09
308 Mark van Voorst Climax 25 5 : 10
415 Kjell Westra Astylos 26 5 : 29
267 Camil ter Haar Arena 27 5 : 29
292 Quirijn Jager Climax 28 5 : 30
627 Mart Menger Liemers 29 5 : 40
495 Jonathan Fennema AV 34 30 6 : 30
  Meisjes pupillen A2          
917 Tischa Braum Team 7-heuvelen 1 3 : 46
353 Filsan Versteeg Pallas 67 2 4 : 20
291 Veerle van Ittersum Climax 3 4 : 22
299 Evelyn Navarro Climax 4 4 : 23
505 Maren van de Goor AV 34 5 4 : 23
408 Livia Hoekstra Astylos 6 4 : 25
337 Noortje Bonten Pallas 67 7 4 : 27
284 Jisze Diemer Climax 8 4 : 29
504 Myrthe van Breugel AV 34 9 4 : 32
414 Femke van Schalkwijk Astylos 10 4 : 33
385 Janne Leenders VAV 11 4 : 33
646 Liesje Wulff Lg. Aart Stigter 12 4 : 36
509 Anna van Lohuizen AV 34 13 4 : 37
659 Merel Franssen Statina 14 4 : 38
503 Inge Bakker AV 34 15 4 : 41
506 Isis Henninger AV 34 16 4 : 43
511 Sarah Smals AV 34 17 4 : 49
510 Léonie Rijnders AV 34 18 4 : 51
352 Josefine Ulfman Pallas 67 19 4 : 52
507 Aukje Hurenkamp AV 34 20 4 : 59
508 Elise Koppejan AV 34 21 5 : 06
345 Hester Moene Pallas 67 22 5 : 08
390 Kim de Pater VAV 23 5 : 13
266 Odi van Eupen Arena 24 5 : 15
347 Lenka Piters Pallas 67 25 5 : 16
354 Sterre Wijnen Pallas 67 26 5 : 51
289 Dagmar Huibers Climax 27 5 : 53
336 Esmée Beukers Pallas 67 28 6 : 30
  Jongens pupillen A2          
389 Harm Olde VAV 1 4 : 00
520 Wout van der Weide AV 34 2 4 : 06
668 Melle de Graaf Heelsum 3 4 : 21
611 Thijn van der Zee Hanzesport 4 4 : 26
288 Jesse Haak Climax 5 4 : 27
604 Lodewijk Snellaars Hanzesport 6 4 : 28
512 Marijn Atmodimedjo AV 34 7 4 : 30
518 Thijs Oostenenk AV 34 8 4 : 31
521 Max Wierts AV 34 9 4 : 41
383 Tygo Hulsebos VAV 10 4 : 47
644 Peer Bergman Lg. Aart Stigter 11 4 : 53
516 Lennart Kanne AV 34 12 4 : 59
594 Thijme Dunnebier Hanzesport 13 5 : 00
517 Lars Oostenenk AV 34 14 5 : 05
919 Thijs Messchendorp Pallas 67 15 5 : 17
514 Cas van den Broek AV 34 16 5 : 55
  Meisjes junioren D1          
529 Tess van Randtwijk AV 34 1 5 : 37
314 Celine van Heerikhuize Climax 2 5 : 44
523 Emma Beekman AV 34 3 6 : 06
665 Lieke Vreugdenhil Statina 4 6 : 24
401 Isa Leidekker VAV 5 6 : 30
419 Sarah Flipsen Astylos 6 6 : 32
361 Kore Hengeveld Pallas 67 7 6 : 36
357 Carlijn Bodde Pallas 67 8 6 : 41
528 Maeve van Mansom AV 34 9 6 : 47
400 Meike Leenders VAV 10 6 : 48
324 Tcm van Leeuwen Climax 11 7 : 15
368 Floor Olthof Pallas 67 12 7 : 22
620 Michelle Michielsen Hanzesport 13 7 : 22
328 Anouk v Starrenburg Climax 14 7 : 24
641 Merle van Noorden Liemers 15 7 : 36
531 Noeska van Zaanen AV 34 16 7 : 42
276 Lotte Aartse Arena 17 8 : 02
  Jongens junioren D1          
656 Rick van der Knaap Ciko 66 1 7 : 29
332 Jelle van der Veer Climax 2 7 : 33
539 Daan Hulshof AV 34 3 7 : 35
622 Sus de Ridder Hanzesport 4 7 : 43
394 Jasper van Craaikamp VAV 5 7 : 45
542 Martijn van der Lecq AV 34 6 7 : 56
532 Glenn de Boer AV 34 7 7 : 59
372 Daan Reefman Pallas 67 8 8 : 02
375 Stijn van Valkenburg Pallas 67 9 8 : 03
925 Jort Mulders VAV 10 8 : 15
640 Thijn van Elburg Liemers 11 8 : 18
541 Kendrick van de Kruisweg AV 34 12 8 : 23
537 Cas Hoekstra AV 34 13 8 : 25
535 Sem Dekker AV 34 14 8 : 28
313 Senne Grift Climax 15 8 : 29
422 Ard Laffeber Astylos 16 8 : 29
616 Sebastiaan Horselenberg Hanzesport 17 8 : 30
420 Tim Fokkens Astylos 18 8 : 31
534 Finn Bute AV 34 19 8 : 36
320 Menno Jonker Climax 20 8 : 47
366 Daan Memelink Pallas 67 21 8 : 49
533 Perry Breuls AV 34 22 9 : 25
639 Quint van Elburg Liemers 23 9 : 32
325 Robert Jan van der Made Climax 24 9 : 33
538 Jordy Huis in ’t Veld AV 34 25 9 : 52
  Meisjes junioren D2          
548 Estelle Bruins AV 34 1 5 : 50
404 Keet Rogh VAV 2 5 : 52
423 Elke Wijkmans Astylos 3 5 : 54
550 Elle van Kasteren AV 34 4 5 : 56
551 Ilse Leeraar AV 34 5 6 : 03
546 Nikki Bakker AV 34 6 6 : 24
553 Bente van der Stoel AV 34 7 6 : 25
547 Mikayla van den Berg AV 34 8 6 : 29
648 Josse Bergman Lg. Aart Stigter 9 6 : 38
334 Isa Wijdenes Climax 10 6 : 40
323 Iris Koevoets Climax 11 6 : 42
549 Laura Gerritsen AV 34 12 6 : 50
612 Roos van Eck Hanzesport 13 6 : 50
552 Elissa van der Meer AV 34 14 7 : 04
  Jongens junioren D2          
652 Tijn Baumann Ciko 66 1 7 : 12
682 Jaap Ullersma Arnhem 2 7 : 20
562 Sam Overeem AV 34 3 7 : 36
680 Jan de Pater Veenendaal 4 7 : 43
356 Stefan Beukers Pallas 67 5 7 : 51
558 Yidne Hulleman AV 34 6 8 : 03
365 Kylian Meeuwisz Pallas 67 7 8 : 12
281 Christian Wolkers Arena 8 8 : 14
561 Finn Muilwijk AV 34 9 8 : 16
279 Wouter Lamers Arena 10 8 : 18
327 Emiel Reesink Climax 11 8 : 21
559 Constantijn Langerak AV 34 12 8 : 23
557 Laszlo Doelwijt AV 34 13 8 : 25
373 Nils Reefman Pallas 67 14 8 : 27
396 Bjorn Hulsebos VAV 15 8 : 33
564 Boris Vegter AV 34 16 8 : 41
278 Roeland van Laar Arena 17 8 : 51
319 Martijn de Jong Climax 18 8 : 53
556 Erik de Bruin AV 34 19 8 : 55
638 Jasper van Baal Liemers 20 9 : 09
322 Gijs Koeken Climax 21 9 : 37
560 Chris Lenten AV 34 22 9 : 44
554 Wouter van Amelsvoort AV 34 23 10 : 07
  Meisjes junioren C          
683 Frederike Verhoeven Cifla 1 7 : 37
572 Sophia Mulder AV 34 2 7 : 53
621 Maam de Ridder Hanzesport 3 8 : 04
615 Sanne Flipse Hanzesport 4 8 : 07
679 Nina Honigh Cifla 5 8 : 09
569 Iris Hagemeijer AV 34 6 8 : 19
565 Kaylee de Boer AV 34 7 8 : 21
399 Nathalie Kruisinga VAV 8 8 : 23
370 Maartje Oude Voshaar Pallas 67 9 8 : 24
571 Devon de Lange AV 34 10 8 : 39
358 Noor Breedveld Pallas 67 11 8 : 50
573 Camilla Pieper AV 34 12 8 : 59
567 Kiara Derksen AV 34 13 9 : 03
649 Celine Meixner Lg. Aart Stigter 14 9 : 12
421 Tessa Groen Astylos 15 9 : 17
570 Linde van Ingen AV 34 16 9 : 30
575 Kirsten Schreurs AV 34 17 9 : 47
568 Anna van Eijk AV 34 18 10 : 48
  Jongens junioren C          
916 Pepijn Bartels Team 7-heuvelen 1 10 : 47
579 Tijmen Bouw AV 34 2 11 : 04
311 Arris van Deelen Climax 3 11 : 08
654 Aron Folkersma Ciko 66 4 11 : 11
588 Jasper van Zaanen AV 34 5 11 : 35
674 Tom Ariesen Veenendaal 6 11 : 52
580 Floris Brinkman AV 34 7 12 : 00
402 Tijs Olde VAV 8 12 : 06
376 Diede Wit Pallas 67 9 12 : 19
676 Tom Gerritsen Rozendaal 10 12 : 22
578 Yassine Bouaziz AV 34 11 12 : 44
395 Simon Houtman VAV 12 12 : 46
584 Noud van de Mast AV 34 13 12 : 48
331 Lucas Vandersteen Climax 14 12 : 51
585 Jasper Meijerink AV 34 15 12 : 52
650 Nol van der Mispel Lg. Aart Stigter 16 12 : 52
613 Jonathan Enthoven Hanzesport 17 13 : 14
681 Lars Stevens Elst 18 13 : 16
587 Bas Westerbroek AV 34 19 13 : 38
581 Robin de Hoop AV 34 20 13 : 47
317 Sven Huibers Climax 21 13 : 48
330 Koen Tuin Climax 22 14 : 01
577 Nick Bohnsack AV 34 23 14 : 09
663 Rico Coenen Statina 24 14 : 14
310 Jeffrey van den Brink Climax 25 15 : 03
355 Jelle van Bergen Pallas 67 26 16 : 56
  Meisjes junioren B          
315 Christel Heuseveldt Climax 1 12 : 43
664 Julie van Riel Statina 2 13 : 53
312 Fleur van Dijk Climax 3 14 : 08
647 Imme Bergman Lg. Aart Stigter 4 14 : 38
590 Elise Maassen AV 34 5 15 : 16
360 Amée van Haeften Pallas 67 6 15 : 42
589 Cinthia Hutten AV 34 7 16 : 10
321 Marije de Kleuver Climax 8 17 : 14
  Jongens junioren B          
592 Jippe Lasschijt AV 34 1 13 : 34
655 Lars van der Knaap Ciko 66 2 13 : 46
326 Marijn Pleijsant Climax 3 14 : 53
651 Jens Mos Lg. Aart Stigter 4 15 : 57
591 Alex van Gemund AV 34 5 16 : 00
362 Joost Kraan Pallas 67 6 16 : 14
316 Lars Huibers Climax 7 16 : 26
593 Mark Rietvelt AV 34 8 17 : 05
  Meisjes junioren A          
371 Fieke Pepping Pallas 67 1 19 : 21
275 Julia Aartse Arena 2 21 : 13
  Jongens junioren A          
254 Joost de Kleuver Climax 1 23 : 13
257 Rick van Voorst Climax 2 23 : 59
252 Christiaan van der Gaag Tartlétos 3 24 : 01
253 Daniël Hordijk Statina 4 24 : 58
258 Filip Ducheine Lg. Aart Stigter 5 25 : 12
256 Rutger van Saltbommel Statina 6 28 : 06
  Korte cross vrouwen          
932 Joanne Siccama Tartlétos 1 11 : 55
753 Heleen Goeting Fit 2 12 : 01
779 Nadine Willems De Liemers 3 12 : 05
765 Evelien Kooij Pallas 67 4 12 : 39
776 Nathalie de Vries Arena 5 12 : 53
930 Joline Boogaard Tartlétos 6 12 : 59
757 Sanne Heymann VZC 7 13 : 25
747 Imane Chouaref VAV 8 13 : 29
768 Manon Ravesteijn Veenendaal 9 13 : 47
755 Alida Hagen VZC 10 13 : 52
778 Emmelie Westhoff Lg. Aart Stigter 11 14 : 14
762 Femke Kazemier VAV 12 14 : 18
777 Rosanne Weijers Tartlétos 13 14 : 20
769 Merle Schots Tartlétos 14 14 : 31
942 Claudia Kazemier VAV 15 16 : 55
775 Coby de Vries Pallas 67 16 18 : 35
759 Bibi Lotte van der Horst Atletico 73 17 18 : 51
770 Nuria Serra Serra Tartlétos 18 18 : 52
  Korte cross vrouwen masters          
761 Sandra de Jonge Ciko 66 1 11 : 37
927 Tatjana Cernochova Prins Hendrik 2 12 : 07
781 Marije Witsenboer Fit 3 13 : 15
756 Jantiene Hannessen Spakenburg 4 13 : 34
754 Ingrid Haas Pallas 67 5 14 : 27
773 Antje Velthuis Statina 6 14 : 33
767 Leo Logisch Renkum 7 14 : 57
750 Erika van Deelen Ede Gld 8 15 : 00
743 Nancy den Besten Statina 9 15 : 04
760 Joke Huizinga Hellas 10 15 : 24
745 Christel Breton Fit 11 15 : 33
764 Erna Koekoek Lg. Aart Stigter 12 15 : 34
746 Nienke Brouwer Pallas 67 13 16 : 11
749 Anita Damen Wijk bij Duurstede 14 16 : 35
741 Erin Bakker Pallas 67 15 16 : 44
752 Siona Gidding Wageningen 16 17 : 00
758 Klaske Hoogstra Pallas 67 17 17 : 13
748 Ardi Coenen Statina 18 18 : 24
772 Kirsten van der Vaart Statina 19 18 : 56
  Korte cross mannen          
703 Gijs Jacobs Nijmegen Atl. 1 9 : 22
706 Koen Jansen Tartlétos 2 9 : 33
936 Chris Krijgsman Bennekom 3 10 : 05
698 Bernard van Harn VAV 4 10 : 23
700 Thijs Hubers De Liemers 5 10 : 34
685 Remi van Balen Tartlétos 6 10 : 44
926 Cees van Maanen Hellas 7 10 : 53
713 Sander Koot VAV 8 11 : 15
695 Erik-Jan van Gelderen VAV 9 11 : 22
715 Pascal Mariany Bennekom 10 11 : 32
684 Michael van Baal Statina 11 11 : 35
704 Hend de Jager Statina 12 11 : 59
687 Christiaan Begemann Tartlétos 13 12 : 16
717 Rob Mulders De Delvers 14 12 : 19
701 Luuk Huijgen Wageningen 15 12 : 20
723 Stephan Roos Veenendaal 16 12 : 26
719 Lennart van de Peppel Wageningen 17 12 : 34
934 Bram Wind Culemborg 18 12 : 48
693 Wessel Flinterman Statina 19 13 : 05
714 Sjoerd Kreijns Veenendaal 20 13 : 23
914 Matthijs Herpers Tartlétos 21 13 : 46
727 Jan Siemen Smink Pallas 67 22 14 : 09
720 Henri Postmus Wageningen 23 15 : 26
  Korte cross mannen masters          
690 Iwan Breton Fit 1 10 : 49
725 Tycho Schol Pallas 67 2 11 : 04
722 Tariq van Rooijen Pallas 67 3 11 : 11
728 Reinier Stroo Hellas 4 11 : 18
702 Marcel Jaarsma Pallas 67 5 11 : 52
718 Geerrit de Pater Veenendaal 6 12 : 04
732 Frank van de Weerd VZC 7 12 : 18
712 Marlon Knaken Westervoort 8 12 : 24
689 Luc Bonten Pallas 67 9 12 : 27
688 Jan Bieshaar VZC 10 12 : 27
729 Theo van der Veer Climax 11 12 : 32
739 Pieter van Zijl VZC 12 13 : 00
730 Albert de Vries Climax 13 13 : 07
696 Peter van de Haar VZC 14 13 : 12
726 Eric Schussler Ede 15 13 : 44
733 Gert Welvaart Renkum 16 14 : 06
716 Gijs van der Meijden VZC 17 14 : 44
738 Gert van Zanten VZC 18 15 : 10
699 Manfred ter Heerdt Liemers 19 15 : 29
709 Ruud Klaare VZC 20 15 : 58
694 Henk Fransen Lg. Aart Stigter 21 16 : 57
931 Demy Radstaat Wageningen 22 17 : 38
737 Piet Wintermans Climax 23 17 : 54
940 Michiel van Saltbommel Deventer 24 18 : 23
711 Job de Kleuver Climax 25 19 : 56
  Lange cross vrouwen          
889 Suzanne Broxterman Pallas 67 1 23 : 20
902 Marloes van Loon Pallas 67 2 24 : 07
901 Marloes Koedam VAV 3 25 : 09
909 Laura Schumacher Tartlétos 4 25 : 31
945 Marjolein Poolman Renkum 5 27 : 56
891 Marina Colom Barcelona 6 30 : 31
899 Judith Kas Tartlétos 7 30 : 35
905 Nienke Perfors Elst 8 30 : 47
888 Henrieke Bel Ede 9 32 : 05
893 Joanne Drost Veenendaal 10 33 : 59
954 Jolanda Methorst-Van Rhee VZC 11 36 : 08
897 Annemarie Jallow-Weijman Elst 12 38 : 31
  Lange cross vrouwen masters          
912 Elsemieke de Vos Climax 1 22 : 54
910 Renske Smetsers-Weeda Nijmegen 2 24 : 17
903 Manon Mensink Ciko 66 3 25 : 25
949 Kirsten Verkooijen Pallas 67 4 28 : 31
918 Ineke Burger Astylos 5 28 : 37
908 Petra Scholtens Elst 6 28 : 55
898 Nina Joosten Pallas 67 7 28 : 58
885 Lianne Ariesen VAV 8 29 : 32
911 Keete Voerman Bennekom 9 29 : 41
906 Ria Perfors VZC 10 30 : 04
904 Cora Mulder VZC 11 30 : 29
884 Paulien Adamse Pallas 67 12 31 : 41
928 Monique Heijmans Lg. De Zoomlopers 13 31 : 47
887 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 14 34 : 03
900 Marieke Knol Bennekom 15 36 : 07
  Lange cross mannen          
819 Nout Jansen Tartlétos 1 27 : 22
950 Jan Droesen Tartlétos 2 27 : 25
841 Mischa Petie Phoenix 3 28 : 08
937 Tom van Beusekom Craftrun 4 28 : 43
806 Jan Willem Hagen Athlos 5 29 : 29
830 Melvin Laport Climax 6 29 : 33
951 Vincent Böhm VZC 7 30 : 09
878 Joep van der Zanden Kronos 8 30 : 21
929 Jochem Waterval Tartlétos 9 30 : 37
875 Erik de Witte VAV 10 30 : 43
859 Martijn Schreuder VAV 11 30 : 45
797 Evert Dirksen VAV 12 30 : 50
803 Lars van Galen Tartlétos 13 31 : 07
957 Wiebe Westerterp Veenendaal 14 31 : 26
824 Jannik Klumpenaar VAV 15 31 : 43
829 Geert Lantink Amersfoort 16 32 : 04
845 Ronald Prins VAV 17 32 : 24
820 Wijnand Jelier VAV 18 33 : 03
831 Wouter van Leeuwen Arnhem 19 33 : 18
805 Jannes de Groot VZC 20 35 : 19
952 Siebe van der Kooi Rhenen 21 35 : 20
813 Mark Hoos Huissen 22 35 : 29
956 Johan van Amerongen Veenendaal 23 35 : 51
943 Kevin Grollo Wageningen 24 36 : 53
933 Pleun Bertrams Utrecht 25 38 : 40
790 Maarten Borgdorff Statina 26 38 : 51
839 Marcel van Ommen Nunspeet 27 40 : 34
  Lange cross mannen masters          
939 Peter van Egdom Lg. PK 1 29 : 52
784 Rob Barel VZC 2 30 : 06
787 Arjan van Binsbergen Astylos 3 30 : 11
861 Patrick Smit Pallas 67 4 30 : 34
849 Bart te Riele Arnhem 5 30 : 39
794 Marco Davelaar VZC 6 30 : 43
811 Kennard Hofland Pallas 67 7 31 : 44
877 Henry Wondergem Lg. Aart Stigter 8 32 : 21
801 Gerard van Engelenburg Veenendaal 9 32 : 33
835 Mart Meijboom Climax 10 32 : 36
948 Jeroen Oudenhoven Pallas 67 11 32 : 45
938 Arthur Kratz VAV 12 32 : 57
804 Wiebe Goodijk VAV 13 33 : 04
785 Laurens Beerepoot Climax 14 33 : 07
953 Gerwin Donkers Wageningen 15 33 : 48
955 Manfred Boogaard VZC 16 33 : 51
832 Henk Lenderink Climax 17 33 : 58
866 David Visser VAV 18 34 : 00
791 Theo Bult VZC 19 34 : 00
818 Carl Jansen Pallas 67 20 34 : 01
860 Sjaak Smetsers Nijmegen 21 34 : 13
857 Patrick Schoots Astylos 22 34 : 26
816 Bart ter Huurne Lg. Athletic Point 23 34 : 34
809 Dirk van Hierden Nijkerk 24 34 : 36
788 Timo de Boer Fit 25 34 : 50
852 Louis Rutten Atverni 26 34 : 57
798 Bard Dolmans VAV 27 35 : 25
867 Bas van Vliet Pallas 67 28 35 : 45
869 Jeroen Vreugdenhil Statina 29 35 : 48
822 Arjan Ket Lg. Athletic Point 30 35 : 49
880 Pieter van Zijl VZC 31 36 : 22
795 Reijer Demoet Veenendaal 32 36 : 54
882 Michiel Zumbrink VZC 33 36 : 55
807 Jakob Hartman VZC 34 37 : 10
834 Rolf Mank Dutch Runners 35 37 : 32
958 Jos Stuyt Pallas 67 36 37 : 33
941 Paul Arens Climax 37 37 : 59
883 Marcel Zwietering Pallas 67 38 38 : 01
837 Ton Meuwissen Statina 39 38 : 02
874 Jaap Wisserhof Randwijk 40 38 : 49
853 Dick Sangers Geldermalsen 41 38 : 53
848 Rob Renes Climax 42 39 : 02
793 Jos van Damme Bennekom 43 39 : 35
851 Wouter de Rijk Veenendaal 44 39 : 36
863 Ernst Ullersma Arnhem 45 39 : 41
783 Maarten Baakman Climax 46 39 : 51
827 Christian de Koning Veenendaal 47 40 : 22
865 Bas Verzijl Veenendaal 48 40 : 32
944 Paul van der Horst VZC 49 40 : 54
810 Dick van Hilten Climax 50 41 : 37
843 Gerjan Piters Pallas 67 51 44 : 04
855 Harry Schievink VZC 52 45 : 02
854 Jan Schadenberg Veenendaal 53 45 : 18
881 Marius van Zoelen Ede 54 45 : 31
870 René Vrösch VZC 55 46 : 27