Wageningen – 45e Editie

Uitslagen tweede wedstrijd
10 december 2016

Het was zacht, grijs winterweer, ~8 °C, bij de lange cross begon het te miezeren.
In totaal zijn er 598 lopers gefinisht, een nieuw record voor Wageningen (en voor de hele BVC).
Bijgewerkt: 12 dec. 2016.
Correspondentie over de uitslag met: <pallas67(at)bvccircuit.nl> (vòòr zaterdag 17 dec.!).

StartNr Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats min : sec Punten*
  Meisjes pupillen Mini            
359 Elin Stevens Statina 1 5 : 09 1
19 Sophie Ansink Climax 2 5 : 21 2
146 Isabelle Wijnen Astylos 3 5 : 48 3
156 Nikki Brouwer AV 34 4 6 : 09 4
360 Anke Uitterhoeve Rhenen 5 6 : 12 5
124 Zoë Schut VAV 6 6 : 20 6
641 Isabella van Scheijen Arena 7 6 : 33  
159 Rosalie Veldhuis AV 34 8 6 : 38 7
2 Raisa van Eupen Arena 9 6 : 43 8
39 Hailey Olthof Climax 10 6 : 44 9
158 Emma Cabrera Polanco AV 34 11 6 : 46 10
157 Frederique Burghout AV 34 12 7 : 12 11
9 Amber Kreeft Arena 13 7 : 27 12
  Jongens pupillen Mini            
13 Rijk Uitterhoeve Arena 1 4 : 59 1
73 Tys Gilissen Pallas 67 2 5 : 00 2
163 Hidde Masselink AV 34 3 5 : 29 3
164 Vigo Oosterhoff AV 34 4 5 : 30 4
165 Ruben Stocker AV 34 5 5 : 36 5
162 Kay Evers AV 34 6 5 : 41 6
31 Damian Jonkers Climax 7 5 : 46 7
161 Serge Baak AV 34 8 5 : 50 8
160 Romijn Angelier AV 34 9 6 : 00 9
77 Gerwin Immerzeel Pallas 67 10 7 : 32 10
  Meisjes pupillen C            
171 Evi Nijland AV 34 1 4 : 56 1
78 Anna Matthijs Pallas 67 2 5 : 00 2
173 Lisa Schouten AV 34 3 5 : 02 3
172 Isa Oosterhuis AV 34 4 5 : 02 4
174 Mila Schouten AV 34 5 5 : 15 5
169 Bodine Jansen AV 34 6 5 : 19 6
170 Fien van Naarden AV 34 7 5 : 22 7
317 Pop de Ridder Hanzesport 8 5 : 30 8
40 Fay Pennock Climax 9 5 : 31 9
34 Larissa Middelhoven Climax 10 5 : 34 10
167 Lis van de Goor AV 34 11 5 : 41 11
166 Velia de Boer AV 34 12 5 : 43 12
44 Robbin Romeijn Climax 13 5 : 44 13
168 Annelijn Haasjes AV 34 14 5 : 44 14
4 Carlijn ter Haar Arena 15 5 : 46 15
71 Hadia Bah Pallas 67 16 5 : 51  
3 Femke Everts Arena 17 6 : 11 16
175 Ella Woudenberg AV 34 18 6 : 13 17
  Jongens pupillen C            
182 Tim Moes AV 34 1 4 : 23 1
183 Jesper Roobeek AV 34 2 4 : 37 2
27 Jarno Gerritsen Climax 3 4 : 44 3
345 Joris Dieperink Lg. Aart Stigter 4 4 : 56 4
179 Rens Klinkhamer AV 34 5 4 : 58 5
33 Silvijn Laarhoven Climax 6 5 : 05 6
83 Luca Thimister Pallas 67 7 5 : 07 7
113 Lars Budding VAV 8 5 : 12 8
638 Thomas Koekkoek Pallas 67 9 5 : 14 9
111 Bart van Beusekom VAV 10 5 : 14 10
52 Sverre Wiersma Climax 11 5 : 27 11
178 Shane Huijsman AV 34 12 5 : 32 12
28 Sam van Hattum Climax 13 5 : 33 13
176 Max Cabrera Polanco AV 34 14 5 : 35 14
181 Bart Mansier AV 34 15 5 : 38 15
37 Luuk Mulder Climax 16 5 : 44 16
177 Joshua Eghuizen AV 34 17 5 : 47 17
  Meisjes pupillen B            
41 Liv Pennock Climax 1 4 : 28 1
332 Saskia de Jong Liemers 2 4 : 30 2
190 Noémi Knaap AV 34 3 4 : 32 3
336 Evi Sliedrecht Liemers 4 4 : 34 4
637 Elise van Genuchten Pallas 67 5 4 : 58  
193 Senna Schaake AV 34 6 4 : 59 5
194 Isaiah Tahalea AV 34 7 5 : 04 6
32 Lorena Jonkers Climax 8 5 : 05 7
192 Mare Meijnen AV 34 9 5 : 13 8
191 Amber Masselink AV 34 10 5 : 16 9
185 Ruby-Lynn Dolman AV 34 11 5 : 19 10
353 Caitlin Mawdesley Statina 12 5 : 20 11
187 Sofia ten Have AV 34 13 5 : 23 12
188 Dominique Heinsman AV 34 14 5 : 31 13
184 Kyara Diderik AV 34 15 5 : 33 14
186 Evie van Doorn AV 34 16 5 : 35 15
319 Linne van der Zee Hanzesport 17 5 : 38 16
189 Luna Hinsch AV 34 18 5 : 40 17
42 Jenthe Prummel Climax 19 5 : 41 18
18 Christine van den Ameele Climax 20 5 : 42 19
36 Isabel Mulder Climax 21 5 : 46 20
313 Ruth de Jong Hanzesport 22 5 : 46 21
6 Isa Jansen Arena 23 5 : 48 22
195 Isabel Veldhuis AV 34 24 5 : 48 23
  Jongens pupillen B            
355 Florian van Mourik Lg. Aart Stigter 1 4 : 12 1
204 Daan Klumper AV 34 2 4 : 18 2
12 Loek Uitterhoeve Arena 3 4 : 19 3
358 Bram Stevens Statina 4 4 : 20 4
639 Job Mulder VAV 5 4 : 21 5
117 Markus Lamper VAV 6 4 : 26 6
76 Detmar Immerzeel Pallas 67 7 4 : 29 7
197 Syl Angelier AV 34 8 4 : 31 8
199 Jasper Burghout AV 34 9 4 : 44 9
202 Che ten Donkelaar AV 34 10 4 : 44 10
207 Janniek Schurink AV 34 11 4 : 45 11
22 Joas Borsje Climax 12 4 : 45 12
206 Alec Pantus AV 34 13 4 : 53 13
200 Manu Coppen AV 34 14 4 : 54 14
201 Beaurice Dekker AV 34 15 5 : 04 15
205 Thom van der Kolk AV 34 16 5 : 09 16
208 Benthe de Vries AV 34 17 5 : 09 17
125 Rik Vos VAV 18 5 : 10 18
203 Niels van Gerrevink AV 34 19 5 : 14 19
642 Thijn van Scheijen Arena 20 5 : 17  
198 Kyan Bekker AV 34 21 5 : 23 20
315 Taeke Oldenbeuving Hanzesport 22 5 : 24 21
316 Jan van Oosten Hanzesport 23 5 : 25 22
122 Joël van de Munt VAV 24 5 : 26 23
46 Gabriel Sperber Climax 25 5 : 43 24
115 Stijn Dijkslag VAV 26 6 : 03 25
  Meisjes pupillen A1            
211 Ninthe Koks AV 34 1 4 : 10 1
38 Lisa Navarro Climax 2 4 : 14 2
213 Daphne van der Lecq AV 34 3 4 : 20 3
210 Kim Dantuma AV 34 4 4 : 20 4
8 Rebekka Kool Arena 5 4 : 28 5
26 Eline Gerritsen Climax 6 4 : 34 6
116 Melissa van Keulen VAV 7 4 : 35 7
217 Lieke Starink AV 34 8 4 : 39 8
108 Esmée Aartsen VAV 9 4 : 40 9
212 Nena Kwakkel AV 34 10 4 : 41 10
80 Hanne Mourits Pallas 67 11 4 : 41  
109 Mara Arends VAV 12 4 : 47 11
51 Vera van de Weerd Climax 13 4 : 50 12
334 Tirza Roes Liemers 14 4 : 51 13
209 Lotte Bonhof AV 34 15 4 : 52 14
215 Lotte van Lohuizen AV 34 16 4 : 53 15
312 Malea Figueiredo Hanzesport 17 4 : 54 16
311 Susanne van Eck Hanzesport 18 4 : 55 17
82 Chloé Smit Pallas 67 19 5 : 01 18
318 Sunitha Sivaguru Hanzesport 20 5 : 01 19
339 Jasmijn Welling Liemers 21 5 : 06 20
333 Sophie van Noorden Liemers 22 5 : 11 21
114 Sanne Budding VAV 23 5 : 12 22
143 Tessa de Greef Astylos 24 5 : 17 23
216 Lynn Oosterhuis AV 34 25 10 : 07 24
  Jongens pupillen A1            
341 Tymen Zwaga Liemers 1 4 : 08 1
220 Reza Groot Wassink AV 34 2 4 : 09 2
354 Sjoerd Memelink Bennekom 3 4 : 16  
225 Rowan Witteveen AV 34 4 4 : 17 3
361 Jurre Zandstra Bennekom 5 4 : 18  
346 Marco van Gelder Prins Hendrik 6 4 : 22 4
224 Ties Velthuis AV 34 7 4 : 26 5
10 Stijn de Moel Arena 8 4 : 34 6
348 Tijn Jansen Wageningen 9 4 : 36 7
50 Stijn Vroegh Climax 10 4 : 38 8
352 Thijn Matthee Statina 11 4 : 45 9
223 Jorn Stouten AV 34 12 4 : 48 10
1 Kalle van Eupen Arena 13 4 : 50 11
81 Hessel Quak Pallas 67 14 4 : 53 12
350 Thom Koggel Statina 15 4 : 57 13
25 Reinier Dijksma Climax 16 4 : 58 14
343 Ramzi Atibi Ede 17 5 : 00  
219 Finn Dijk AV 34 18 5 : 01 15
24 Nathan van Dijk Climax 19 5 : 03 16
218 Skye Bute AV 34 20 5 : 05 17
139 Gijón van Bokkem Astylos 21 5 : 06 18
53 Lucas Wortelboer Climax 22 5 : 36 19
79 Niels Messchendorp Pallas 67 23 5 : 44 20
344 Lucas Blijleven Tiel 24 5 : 47 21
  Meisjes pupillen A2            
338 Mare Versluis Liemers 1 4 : 17 1
228 Jules Bruins AV 34 2 4 : 25 2
234 Marlou Mulder AV 34 3 4 : 29 3
112 Elles Branderhorst VAV 4 4 : 33 4
337 Isa Sliedrecht Liemers 5 4 : 36 5
229 Lara van Brummelen AV 34 6 4 : 36 6
230 Myrthe Dantuma AV 34 7 4 : 43 7
144 Bente van Rijckevorsel Astylos 8 4 : 45 8
235 Isis Nijland AV 34 9 4 : 49 9
119 Fenne Looijen VAV 10 4 : 50 10
233 Sofie van den Hoek AV 34 11 4 : 52 11
237 Caitlin Pantus AV 34 12 4 : 52 12
227 Liz Bruggink AV 34 13 4 : 57 13
239 Noa Schouten AV 34 14 5 : 02 14
236 Floortje Overeem AV 34 15 5 : 04 15
30 Nienke de Jong Climax 16 5 : 05 16
110 Ahlam Bennar VAV 17 5 : 06 17
118 Fenne Ligtvoet VAV 18 5 : 10 18
232 Bénédicte Heinsman AV 34 19 5 : 11 19
72 Silke Cornelissen Pallas 67 20 5 : 11  
240 Noëlle van Veen AV 34 21 5 : 15 20
  Jongens pupillen A2            
246 Sep de Jong AV 34 1 3 : 52 1
357 Maikel Potkamp De Gemzen 2 3 : 54 2
250 Julius Prop AV 34 3 3 : 55 3
248 Kai Muijsers AV 34 4 4 : 01 4
249 Mika Naber AV 34 5 4 : 03 5
45 Ruben Schussler Climax 6 4 : 07 6
243 Kyan van Breugel AV 34 7 4 : 10 7
242 Joran van Breugel AV 34 8 4 : 14 8
147 Jacob Winkler Astylos 9 4 : 21 9
247 Caleb Letourneau AV 34 10 4 : 23 10
335 Ben van Schaik Liemers 11 4 : 25 11
14 Niek van Wijngaarden Arena 12 4 : 25 12
11 Giel Roseboom Arena 13 4 : 28 13
120 Tim van der Meer VAV 14 4 : 34 14
21 Wim van As Climax 15 4 : 35 15
35 Lucas Middelhoven Climax 16 4 : 37 16
70 Thomas Arp Pallas 67 17 4 : 39 17
74 Jip Hollanders Pallas 67 18 4 : 40 18
47 Leon Sperber Climax 19 4 : 41 19
75 Rens Hooiveld Pallas 67 20 4 : 47 20
43 Joas Rijneveld Climax 21 4 : 55 21
7 Ties Jansen Arena 22 4 : 58 22
340 Tijn Wisse Liemers 23 5 : 07 23
29 Quirijn Jager Climax 24 5 : 11 24
643 Joost Melgers Climax 25 5 : 15 25
49 Mark van Voorst Climax 26 5 : 16 26
245 Jonathan Fennema AV 34 27 5 : 48 27
356 Mart Naus Statina 28 5 : 49 28
  Meisjes junioren D1            
381 Anniek Vissers Nijmegen Atl. 1 5 : 34 1
640 Eva Kok Helmond 2 5 : 54  
58 Veerle van Ittersum Climax 3 6 : 06 2
254 Maren van de Goor AV 34 4 6 : 11 3
103 Josefine Ulfman Pallas 67 5 6 : 16 4
88 Noortje Bonten Pallas 67 6 6 : 18 5
92 Lyske Gilissen Pallas 67 7 6 : 19 6
132 Janne Leenders VAV 8 6 : 21 7
253 Myrthe van Breugel AV 34 9 6 : 26 8
364 Merel Franssen Statina 10 6 : 28 9
256 Anna van Lohuizen AV 34 11 6 : 29 10
64 Evelyn Navarro Climax 12 6 : 35 11
260 Sarah Smals AV 34 13 6 : 44 12
135 Kim de Pater VAV 14 6 : 49 13
647 Nynke Stefess Hanzesport 15 6 : 51 14
255 Aukje Hurenkamp AV 34 16 6 : 53 15
386 Lies Wulff Lg. Aart Stigter 17 6 : 58 16
99 Nora Mourits Pallas 67 18 7 : 02  
252 Inge Bakker AV 34 19 7 : 04 17
258 Leonie Rijnders AV 34 20 7 : 06 18
374 Danjela Lockhorst Statina 21 7 : 11 19
15 Odi van Eupen Arena 22 7 : 51 20
259 Lisa Ruimerman AV 34 23 8 : 04 21
106 Sterre Wijnen Pallas 67 24 8 : 23 22
  Jongens junioren D1            
370 Job van Keulen Nijmegen Atl. 1 7 : 16 1
644 Luca Sillen Nijmegen Atl. 2 7 : 20 2
269 Wout van der Weide AV 34 3 7 : 27 3
105 Dawit Verwers Pallas 67 4 7 : 55 4
262 Merlijn Bonhof AV 34 5 7 : 59 5
264 Rafael van Goor AV 34 6 8 : 04 6
54 Jesse Haak Climax 7 8 : 09 7
267 Thijs Oostenenk AV 34 8 8 : 25 8
265 Kjell Hulleman AV 34 9 8 : 35 9
363 Peer Bergman Amerongen 10 8 : 42 10
65 Ian Pennock Climax 11 8 : 43 11
138 Sven Wildeboer VAV 12 8 : 52 12
266 Lars Oostenenk AV 34 13 8 : 55 13
329 Thijn van der Zee Hanzesport 14 9 : 14 14
321 Thijme Dunnebier Hanzesport 15 10 : 28 15
98 Thijs Messchendorp Pallas 67 16 10 : 42 16
384 Levi van de Wetering Ciko 66 17 11 : 11 17
  Meisjes junioren D2            
276 Tess van Randtwijk AV 34 1 5 : 26 1
372 Bridget Konings Ciko 66 2 5 : 33 2
55 Celine van Heerikhuize Climax 3 5 : 35 3
383 Sativa Wenker Ciko 66 4 5 : 53 4
274 Moira Henninger AV 34 5 6 : 12 5
133 Meike Leenders VAV 6 6 : 15 6
270 Emma Beekman AV 34 7 6 : 19 7
272 Jennifer van den Brink AV 34 8 6 : 20 8
382 Lieke Vreugdenhil Statina 9 6 : 21 9
323 Norya Figueiredo Hanzesport 10 6 : 26 10
273 Zosia Eilander AV 34 11 6 : 28 11
93 Kore Hengeveld Pallas 67 12 6 : 33 12
87 Carlijn Bodde Pallas 67 13 6 : 33 13
89 Lieke Breedveld Pallas 67 14 6 : 34 14
151 Sarah Flipsen Astylos 15 6 : 35 15
275 Maeve van Mansom AV 34 16 6 : 40 16
100 Floor Olthof Pallas 67 17 6 : 46 17
137 Suus van Schaik VAV 18 6 : 47 18
68 Anouk van Starrenburg Climax 19 6 : 55 19
63 Dorine van Leeuwen Climax 20 6 : 58 20
277 Julia Telgen AV 34 21 7 : 03 21
278 Noeska van Zaanen AV 34 22 7 : 09 22
  Jongens junioren D2            
327 Sus de Ridder Hanzesport 1 7 : 08 1
380 Tim Schüssel Nijmegen Atl. 2 7 : 10 2
279 Glenn de Boer AV 34 3 7 : 59 3
324 Sebastiaan Horselenberg Hanzesport 4 8 : 13 4
284 Cas Hoekstra AV 34 5 8 : 15 5
290 Niek van Schijndel AV 34 6 8 : 16 6
149 Luuk Boereboom Astylos 7 8 : 24 7
127 Rik Dijkslag VAV 8 8 : 33 8
287 Joris Kranenburg AV 34 9 8 : 40 9
281 Finn Bute AV 34 10 8 : 49 10
285 Jordy Huis in 't Veld AV 34 11 10 : 33 11
150 Jurgen van den Burg Astylos 12 11 : 09 12
283 Joris Giezeman AV 34 13 11 : 28 13
153 Ard Laffeber Astylos 14 11 : 30 14
  Meisjes junioren C            
365 Dominique Geerdink Cifla 1 7 : 17  
385 Jasmijn van Wissen Apeldoorn 2 7 : 26 1
293 Estelle Bruins AV 34 3 7 : 43 2
326 Maam de Ridder Hanzesport 4 7 : 44 3
645 Nina Honigh Cifla 5 7 : 47 4
136 Keet Rogh VAV 6 7 : 57 5
295 Elle van Kasteren AV 34 7 8 : 10 6
62 Iris Koevoets Climax 8 8 : 20 7
373 Calista Lankhorst Lg. Aart Stigter 9 8 : 30 8
292 Mikayla van den Berg AV 34 10 8 : 47 9
291 Nikki Bakker AV 34 11 8 : 48 10
294 Laura Gerritsen AV 34 12 8 : 49 11
320 Sara Bloem Hanzesport 13 8 : 51 12
59 Else Janssen Climax 14 8 : 54 13
375 Celine Meixner Lg. Aart Stigter 15 8 : 58 14
297 Sofie Riezebos AV 34 16 9 : 00 15
322 Roos van Eck Hanzesport 17 9 : 01 16
328 Maaike Ross Hanzesport 18 9 : 18 17
296 Devon de Lange AV 34 19 9 : 32 18
152 Tessa Groen Astylos 20 9 : 59 19
  Jongens junioren C            
310 Jasper van Zaanen AV 34 1 11 : 22 1
306 Noud van de Mast AV 34 2 11 : 37 2
369 Jim van Keulen Nijmegen Atl. 3 11 : 38 3
307 Jasper Meijerink AV 34 4 11 : 39 4
303 Yidne Hulleman AV 34 5 12 : 09 5
308 Sam Overeem AV 34 6 12 : 13 6
107 Diede Wit Pallas 67 7 12 : 13 7
648 Sam Rietveld Bennekom 8 12 : 18 8
378 Jan de Pater Veenendaal 9 12 : 36 9
86 Stefan Beukers Pallas 67 10 12 : 41 10
17 Wouter Lamers Arena 11 12 : 44 11
646 Klaas Quak Bennekom 12 12 : 48  
97 Kylian Meeuwisz Pallas 67 13 13 : 00 12
66 Emiel Reesink Climax 14 13 : 13 13
305 Constantijn Langerak AV 34 15 13 : 18 14
368 Bo van Keulen Nijmegen Atl. 16 13 : 24 15
387 Steven Zollinger Nijmegen Atl. 17 13 : 49 16
302 Laszlo Doelwijt AV 34 18 13 : 50 17
60 Martijn de Jong Climax 19 14 : 06 18
84 Jelle van Bergen Pallas 67 20 14 : 23 19
298 Wouter van Amelsvoort AV 34 21 14 : 28 20
309 Boris Vegter AV 34 22 15 : 18 21
  Meisjes junioren B            
342 Kyra Keurentjes Liemers 1 12 : 25  
96 Britt Kwakernaak Pallas 67 2 13 : 01 1
56 Christel Heuseveldt Climax 3 14 : 13  
90 Noor Breedveld Pallas 67 4 14 : 13 2
362 Imme Bergman Amerongen 5 14 : 55 3
61 Marije de Kleuver Climax 6 18 : 20 4
  Jongens junioren B            
809 Joep Vermeulen Cifla 1 13 : 39  
810 Pepijn Bartels Cifla 2 13 : 40  
802 Kristian van Keulen VAV 3 14 : 12 1
800 Arris van Deelen Climax 4 14 : 18 2
811 Rijk Nabuurs Liemers 5 14 : 31  
806 Jens Mos Lg. Aart Stigter 6 15 : 02 3
812 Ben Zwaan Lg. Aart Stigter 7 16 : 01 4
803 Zen Barth Lg. Aart Stigter 8 16 : 26 5
804 Lucas Goené Veenendaal 9 17 : 52 6
801 Sven Huibers Climax 10 19 : 38 7
  Meisjes junioren A            
geen
  Jongens junioren A            
902 Marijn Pleijsant Climax 1 22 : 37 1
901 Joost de Kleuver Climax 2 22 : 44 2
956 Oxo van Kempen Daventria 3 22 : 54 3
904 Gideon van Heugten VAV 4 23 : 27 4
903 Rick van Voorst Climax 5 23 : 54 5
905 Victor Goené Veenendaal 6 24 : 01 6
900 Lars Huibers Climax 7 24 : 55 7
  Korte cross vrouwen            
651 Famke Heinst RT Liemers 1 10 : 59  
649 Suzanne Broxterman Pallas 67 2 11 : 25  
494 Bregje Sloot Liemers 3 11 : 39  
474 Marianne van Deelen Climax 4 12 : 15 1
653 Kyra Fortuin Utrecht 5 12 : 28  
500 Nadine Willems Liemers 6 12 : 30  
489 Lotta van Leeuwen Tartlétos 7 12 : 32  
492 Margot Rijsman Hanzesport 8 13 : 18 2
498 Nathalie de Vries Arena 9 13 : 22 3
475 Verena van den Dikkenberg AV 34 10 13 : 43 4
495 Michelle Spek AV 34 11 13 : 47 5
655 Willemijn Drok U-track 12 13 : 51  
503 Jocelynn Bolluijt Bruil 13 14 : 05  
482 Alida Hagen VAV 14 14 : 24 6
493 Merle Schots Tartlétos 15 14 : 52 7
487 Femke Kazemier VAV 16 14 : 55 8
501 Josephine Woudstra Veenendaal 17 15 : 11 9
469 Rinske Bakker Ede 18 15 : 42 10
486 Claudia Kazemier VAV 19 16 : 42 11
659 Anneke van Maanen Veenendaal 20 16 : 45 12
502 Barbara Barendrecht Bruil 21 16 : 46  
477 Chantal Gaasbeek Veenendaal 22 17 : 11 13
478 Marleen Groeneveld VZC 23 17 : 51 14
508 Ellen Stokman Bruil 24 19 : 04  
509 Sieneke Verhoeks Bruil 25 19 : 06  
510 Valerie de Vries Bruil 26 19 : 47  
  Korte cross vrouwen masters            
499 Saskia Wijnalda-Te Velde Lg. Bunnik 1 13 : 20  
483 Hannie van der Honing Pallas 67 2 14 : 34 1
481 Ingrid Haas Pallas 67 3 15 : 03 2
485 Julia Huijbregts Utrecht 4 17 : 11 3
671 Annemarie van den Berg VZC 5 17 : 52  
666 Suzanne 't Hooft VZC 6 18 : 33  
472 Bianca Brouwer Veenendaal 7 19 : 17 4
506 Sandra Franck Bruil 8 19 : 43  
511 Yvonne de Vries Bruil 9 19 : 49  
504 Pauline Bruil Bruil 10 21 : 06  
  Korte cross mannen            
652 Jeroen Bakker AV Triathlon 1 9 : 29  
405 Koen Jansen Tartlétos 2 9 : 47 1
438 Justin van der Steen Liemers 3 10 : 11 2
410 Gerrit Jan de Kleuver VAV 4 10 : 26 3
395 Maarten van Doornik Tartlétos 5 10 : 32  
400 Frank Heestermans Ciko 66 6 10 : 35 4
440 Arjen Venema Tartlétos 7 10 : 39  
388 Michael van Baal Statina 8 10 : 50 5
409 Lennart Kleinjans Clytoneus 9 11 : 02 6
399 Jelle Hanswijk Climax 10 11 : 08 7
414 Koen van Kooten VAV 11 11 : 19 8
656 Cees van Maanen Hellas 12 11 : 20  
679 Erik-Jan van Gelderen VAV 13 11 : 25 9
654 Bas Visserman RT Liemers 14 11 : 29  
443 Sander van der Vis AV 34 15 11 : 33 10
442 Martijn van der Vis Tartlétos 16 11 : 38 11
403 Hend de Jager Statina 17 11 : 47 12
428 Lennart van de Peppel Wageningen 18 11 : 56 13
435 Pierre Schreven Liemers 19 12 : 03  
394 Harm Dieterman Arena 20 12 : 09 14
418 Pascal Mariany Bennekom 21 12 : 10 15
402 Cock de Jager Houten 22 12 : 10  
676 T. Heusschen Wageningen 23 12 : 27  
444 Vincent van der Vis AV 34 24 12 : 47 16
458 Alexander Hendrikse Bruil 25 13 : 00  
433 Rutger van Saltbommel Statina 26 13 : 03 17
460 Marnix Hendrikse Bruil 27 13 : 04  
437 Jan Siemen Smink Kronos 28 13 : 13 18
416 Pim Lenderink Ede 29 13 : 22 19
431 Ådne Renes Climax 30 14 : 00 20
674 Dirk de Hoog Wageningen 31 14 : 14  
467 Yousef Sadiki Bruil 32 14 : 22  
445 Peter Visser Veenendaal 33 15 : 43  
463 Patrick Kramer Bruil 34 16 : 30  
452 Marco Atma Bruil 35 16 : 34  
456 Maikel van den Dikkenberg Bruil 36 16 : 46  
462 Bartosz Hrycaj Bruil 37 17 : 37  
464 Evert-Jan van Loon Bruil 38 18 : 12  
465 Patrick Meijnen Bruil 39 20 : 07  
454 Bernard Bruil Bruil 40 21 : 01  
455 Bobbie Buursema Bruil 41 21 : 03  
  Korte cross mannen masters            
449 Anne Wiersma Climax 1 10 : 38 1
441 Ruben Verlangen Statina 2 10 : 42 2
434 Tycho Schol Pallas 67 3 10 : 43 3
406 Patrick Jansen Wageningen 4 10 : 47 4
429 Roemer Pleijsier Pallas 67 5 11 : 22 5
401 Marcel Jaarsma Pallas 67 6 11 : 49 6
427 Geerrit de Pater Veenendaal 7 12 : 28 7
412 Marlon Knaken Westervoort 8 12 : 28 8
657 Jan Buwalda Pallas 67 9 12 : 36  
415 Frederik Leenders VZC 10 12 : 36 9
391 Luc Bonten Pallas 67 11 12 : 43 10
397 Henk Gerritsen Elst 12 12 : 52 11
404 Henri Jansen Arena 13 13 : 05 12
636 Jan Geelen Wageningen 14 13 : 11  
650 André Heinst Liemers 15 13 : 21  
662 Willem Smink Renkum 16 13 : 24  
660 Peter Zwaan Driebergen 17 13 : 29  
426 Joan Naus Statina 18 13 : 30 13
436 Eric Schussler Ede 19 13 : 55 14
419 Joris Matthee Culemborg 20 13 : 57 15
398 Peter van de Haar VZC 21 14 : 01 16
425 Bert Nap VAV 22 14 : 07 17
422 Gert-Jan Messchendorp Renkum 23 14 : 27 18
451 Gert van Zanten VZC 24 14 : 44 19
421 Gijs van der Meijden VZC 25 14 : 49 20
457 Taro Franck Bruil 26 15 : 05  
450 Johan Wolthuis Liemers 27 15 : 18 21
670 Perry van den Berg VZC 28 15 : 32  
668 Arie Huibers VZC 29 15 : 42  
459 Harry Hendrikse Bruil 30 15 : 46  
396 Harrie Epskamp Veenendaal 31 16 : 14 22
665 Ruud Klaare VZC 32 16 : 38  
411 Job de Kleuver Climax 33 17 : 17 23
468 Aart van Ruiswijk Bruil 34 17 : 59  
461 Eric van Holland Bruil 35 18 : 08  
466 Cees Methorst Bruil 36 18 : 12  
447 Andries de Waard Statina 37 18 : 24 24
453 Mohamed Azzarouali Bruil 38 18 : 49  
  Lange cross vrouwen            
930 Marloes van Loon Pallas 67 1 24 : 04 1
936 Joanne Siccama Tartlétos 2 24 : 51 2
938 Rieneke Terink Amersfoort 3 26 : 38 3
934 Tessa Poen AV Daventria 1906 4 27 : 05 4
958 Anne Brekelmans Wageningen 5 28 : 58  
931 Renske Maas AV 23 6 29 : 08 5
913 Marije van Brenk Beesd 7 29 : 22 6
939 Té Teunissen VZC 8 30 : 59 7
920 Miriam Fuselier DE LOPER 9 31 : 22 8
961 Yodit Kebede Tartlétos 10 37 : 04 9
948 Anne Kraaijkamp Bruil 11 37 : 16  
944 Nicoliene van den Brink Bruil 12 38 : 06  
960 Jolanda Methorst VZC 13 38 : 09 10
949 Hilde Leeuwis Bruil 14 38 : 27  
947 Kim van Kleef Bruil 15 40 : 05  
  Lange cross vrouwen masters            
908 Mireille Baart Pallas 67 1 23 : 00 1
935 Agnes Schipper Hellas 2 23 : 24 2
924 Sandra de Jonge Ciko 66 3 23 : 34  
911 Frauke van Boekel Typhoon 4 25 : 23 3
946 Sonja van Hamersveld Bruil 5 25 : 37  
914 Ineke Burger Astylos 6 28 : 45 4
916 Inge Dijkman Lg. Aart Stigter 7 29 : 02 5
940 Antje Velthuis Statina 8 29 : 11 6
925 Annemarie Kets Statina 9 30 : 36 7
675 Jeanette Leenders Arnhem 10 31 : 29  
928 Corina van der Linden Statina 11 32 : 07 8
923 Joke Huizinga Wijk bij Duurstede 12 32 : 43 9
957 Margaritha Debik Weert 13 33 : 12  
907 Paulien Adamse Pallas 67 14 34 : 29 10
909 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 15 34 : 41 11
912 Louise Bouwman Nijmegen 16 35 : 03 12
959 Wies van Ravenswaaij VAV 17 37 : 02  
950 Ilse Leeuwis Bruil 18 39 : 20  
951 Christie van Lohuizen Bruil 19 40 : 04  
943 Mireille Boschker Bruil 20 46 : 56  
953 Chantal Reuling Bruil 21 46 : 57  
952 Saskia Ploeg Bruil 22 51 : 38  
  Lange cross mannen            
547 Joep Kluwen Tartlétos 1 26 : 30 1
563 Arend Mulder Tartlétos 2 26 : 43  
682 Jan Droesen Wageningen 3 27 : 16  
572 Erwin Reijmer Liemers 4 27 : 29  
538 Bernard van Harn VAV 5 27 : 35 2
581 Peter Schoch Wageningen 6 27 : 37 3
597 Arjan Weijenborg De Koplopers 7 27 : 42  
524 Erik Dekker VAV 8 28 : 01 4
580 Danny Schoch Wageningen 9 29 : 13 5
532 Jan van der Gaag AV 34 10 29 : 23 6
596 Jochem Waterval Tartlétos 11 30 : 14  
514 Remi van Balen Tartlétos 12 30 : 16 7
578 Tim van Rooij Tartlétos 13 30 : 21 8
546 Lennart Kleinjans Clytoneus 14 30 : 55 9
598 Wiebe Westerterp Veenendaal 15 31 : 06 10
583 Martijn Schreuder Barneveld 16 31 : 10 11
680 Julius Klein Bramel Wageningen 17 31 : 28  
600 Patrick Witte Climax 18 31 : 38 12
518 Stefan Bolding Pallas 67 19 31 : 42 13
550 Geert Lantink Amersfoort 20 31 : 45 14
569 Henry Piek Beesd 21 31 : 55 15
681 Wouter Vernooij Wageningen 22 32 : 40  
667 Patrick Leppers VAV 23 32 : 40  
513 Jaap Bakker Tartlétos 24 32 : 45  
592 Max Voorwaarts VAV 25 32 : 46 16
677 Ronald Prins VZC 26 34 : 40  
612 Stef de Goey Bruil 27 36 : 07  
607 Dinant Bos Bruil 28 38 : 05  
608 Jeroen Dijkgraaf Bruil 29 38 : 44  
635 Dennis van Woensel Bruil 30 41 : 45  
621 Aggelos Pchalatze Bruil 31 45 : 58  
623 Eelco Rozemeijer Bruil 32 47 : 05  
632 David Visscher Bruil 33 50 : 29  
  Lange cross mannen masters            
601 Erik Wolsing VAV 1 29 : 25 1
683 Ivo Lustenhouwer Pallas 67 2 29 : 28  
574 Bart te Riele Arnhem 3 29 : 39 2
599 Erik de Witte VAV 4 29 : 55 3
523 Marco Davelaar VZC 6 30 : 28 4
672 Michiel van der Sluis Hellas 7 31 : 27  
558 Mart Meijboom Climax 8 31 : 30 5
553 Ron van der Linden Statina 9 31 : 35 6
541 Kennard Hofland Pallas 67 10 31 : 40 7
560 A Meixner Lg. Aart Stigter 11 31 : 48 8
557 Peter Mayringer Veenendaal 12 31 : 52 9
528 Steven Driever Lg. Aart Stigter 13 32 : 09 10
610 Gerard van Engelenburg Bruil 14 32 : 19  
543 Jaco Jacobs VAV 15 32 : 39 11
570 Roemer Pleijsier Pallas 67 16 32 : 56 12
516 Laurens Beerepoot Climax 17 32 : 59 13
602 Henry Wondergem Voorthuizen 18 33 : 04 14
664 Manfred Boogaard VZC 19 33 : 08  
591 Richard Vermeer Spakenburg 20 33 : 17 15
520 Theo Bult Pallas 67 21 33 : 22 16
661 Sander van den Burger Wageningen 22 33 : 26  
673 André Roelofs Lg. Aart Stigter 23 33 : 28  
544 Carl Jansen Pallas 67 24 33 : 31 17
533 Wiebe Goodijk VAV 25 33 : 36 18
582 Patrick Schoots Astylos 26 33 : 54 19
567 Jeroen Oudenhoven Pallas 67 27 33 : 58 20
556 Arno Lodders Huissen 28 34 : 11 21
555 Raymond Lockhorst Statina 29 34 : 19 22
552 Henk Lenderink Climax 30 34 : 42 23
678 Rogier Mooiman TZC Vahalis 31 34 : 52 24
593 Jeroen Vreugdenhil Statina 32 34 : 57 25
521 Frans Cortenbach Lg. De Zoomlopers 33 35 : 02 26
579 Louis Rutten Atverni 34 35 : 09 27
629 Sjouke Venema Bruil 35 35 : 21  
684 Wolter Buijs VZC 36 35 : 52  
564 Leo Nauta Pallas 67 37 36 : 29 28
512 Paul Arens Climax 38 36 : 51 29
551 Melvin Laport Climax 39 37 : 17 30
669 Jakob Hartman VZC 40 37 : 18  
595 Olivier Walravens Astylos 41 37 : 27 31
658 Jan Overeem VZC 42 37 : 28  
587 Erik Steenbeek Astylos 43 37 : 34 32
576 Henk van Roekel Veenendaal 44 37 : 39 33
573 Rob Renes Climax 45 37 : 40 34
575 Wouter de Rijk Veenendaal 46 37 : 42 35
529 Waldo Duin TZC Vahalis 47 38 : 00 36
606 Marcel Zwietering Pallas 67 48 38 : 13  
615 Joost Houben Bruil 49 38 : 43  
663 Leo de Hartog VZC 50 38 : 54  
522 Jos van Damme Bennekom 51 39 : 10 37
619 Cor Lieftink Bruil 52 40 : 10  
540 Dick van Hilten Climax 53 41 : 11 38
631 Edward Verschoor Bruil 54 42 : 09  
618 Roel Leeuwis Bruil 55 42 : 10  
634 Alfons van Woensel Bruil 56 42 : 12  
577 Wim van Roekel Veenendaal 57 42 : 22  
625 Carel Sanders Bruil 58 43 : 23  
594 René Vrösch VZC 59 43 : 58 39
614 Sander Hendriks Bruil 60 44 : 27  
609 Frank Dirckx Bruil 61 44 : 32  
620 Laurens Meekes Bruil 62 45 : 00  
626 Reinier Spaan Bruil 63 48 : 04  
616 Arjan Jansen Bruil 64 48 : 57  
633 Theo Voogd Bruil 65 49 : 28  
617 Frank Koks Bruil 66 51 : 37  

*) Punten: punten voor deelnemers aan het circuit. Circuit-lopers die niet zijn gefinisht staan niet vermeld en krijgen 100 punten.