Wageningen – 46e Editie

Uitslagen tweede wedstrijd
9 december 2017

Het was winter met ~2°C en er lag een paar centimeter sneeuw en die dooide op een licht bevroren bodem. Daardoor kan het water niet goed weg met als gevolg een erg modderig parcours. Het werd dus een echte cross!
In totaal zijn er 469 lopers gefinisht.
Bijgewerkt: 11 dec. 2017 (13:40u).
Op- of aanmerkingen over de uitslag graag zo spoedig mogelijk sturen naar: <pallas67(at)bvccircuit.nl> (vòòr zaterdag 16 dec.!).

StartNr Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats min : sec Punten *
Meisjes pupillen Mini
695 Thirza Gerritsen Ede 1 5 : 28 1
256 Aniek Hill Wageningen 2 6 : 06
516 Benthe Frederiks Astylos 3 6 : 24 2
705 Elynn Olthof Ede 4 7 : 16 3
Jongens pupillen Mini
530 Jisse Masselink AV 34 1 4 : 50 1
520 Tobias Scholman Astylos 2 5 : 11 2
415 Joris Hazeleger VAV 3 5 : 26 3
356 Tobias Groenwold Pallas 67 4 5 : 27
288 Hidde Brandsma Climax 5 5 : 31 4
352 Axel Claassens Pallas 67 6 5 : 38 5
367 Jelle Sipkema Pallas 67 7 6 : 03
358 Gerwin Immerzeel Pallas 67 8 6 : 09 6
264 Dirk Trappenburg Statina 9 6 : 48 7
293 Christiaan Fegel Climax 10 6 : 51 8
Meisjes pupillen C
714 Elin Stevens Statina 1 4 : 49 1
719 Anke Uitterhoeve Rhenen 2 5 : 00 2
268 Raisa van Eupen Arena 3 5 : 10 3
315 Sophie Ansink Climax 4 5 : 13 4
326 Veerle van Reemst Climax 5 5 : 15 5
451 Zoë Schut VAV 6 5 : 31 6
679 Leandra de Jong Liemers 7 5 : 33 7
532 Nikki Brouwer AV 34 8 5 : 38 8
522 Isabelle Wijnen Astylos 9 5 : 45 9
255 Lisa van den Heuvel Climax 10 5 : 54
379 Frida van der Sluys Pallas 67 11 5 : 59 10
273 Amber Kreeft Arena 12 6 : 04 11
531 Silke van den Bos AV 34 13 6 : 08 12
534 Emma Cabrero Polanco AV 34 14 6 : 25 13
260 Fleur Sesink Nijmegen 15 6 : 52 14
323 Hailey Olthof Climax 16 6 : 52 15
381 Elisabetta Della Valentina Pallas 67 17 6 : 52
328 Elin Steijlen Climax 18 7 : 07 16
539 Tess Sijtsma AV 34 19 7 : 09 17
270 Eline Huibers Arena 20 7 : 28 18
533 Frederique Burghout AV 34 21 7 : 30 19
372 Hanne Hengeveld Pallas 67 22 7 : 47 20
Jongens pupillen C
355 Tys Gilissen Pallas 67 1 4 : 21 1
276 Rijk Uitterhoeve Arena 2 4 : 27 2
550 Florens van Reen AV 34 3 4 : 45 3
549 Vigo Oosterhoff AV 34 4 4 : 47 4
353 Floris Dijkgraaf Pallas 67 5 4 : 53 5
698 Bram Ket Hellas 6 4 : 59 6
545 Kay Evers AV 34 7 5 : 02 7
548 Hidde Masselink AV 34 8 5 : 07 8
296 Damian Jonkers Climax 9 5 : 28 9
354 Jelte Franz Pallas 67 10 5 : 32 10
360 Lars Kleinrensink Pallas 67 11 5 : 33 11
299 Jesse Laport Climax 12 5 : 35 12
289 Wesley van Dam Climax 13 6 : 02 13
417 Levi Lambers VAV 14 6 : 34 14
547 Pim Krottje AV 34 15 6 : 47 15
723 Luuk Veerbeek Nijmegen BM * 4 : 25 100
Meisjes pupillen B
554 Evy van Engeland AV 34 1 4 : 37 1
557 Bodine Jansen AV 34 2 4 : 48 2
373 Anna Matthijs Pallas 67 3 4 : 58 3
561 Mila Schouten AV 34 4 5 : 10 4
552 Lisanne Bod AV 34 5 5 : 18 5
560 Lisa Schouten AV 34 6 5 : 22 6
556 Lisanne van Hierden AV 34 7 5 : 24 7
370 Hadia Bah Pallas 67 8 5 : 27 8
263 Saar Trappenburg Statina 9 5 : 33 9
374 Marlijn Moene Pallas 67 10 5 : 38 10
709 Lina Schoonhoven Statina 11 5 : 41 11
269 Femke Everts Arena 12 5 : 44 12
321 Larissa Middelhoven Climax 13 5 : 45 13
266 Floor Dominicus Arena 14 5 : 45 14
257 Amy Hill Wageningen 15 5 : 46
327 Fleur Schussler Climax 16 5 : 48 15
693 Liselotte Fluit Fit 17 6 : 09 16
Jongens pupillen B
571 Tim Moes AV 34 1 4 : 04 1
572 Jesper Roobeek AV 34 2 4 : 07 2
521 Eef Wijkmans Astylos 3 4 : 16 3
363 Pieter Kooijman Pallas 67 4 4 : 17
691 Joris Dieperink Lg. Aart Stigter 5 4 : 40 4
565 Max Cabrera Polanco AV 34 6 4 : 43 5
414 Niek Grandia VAV 7 4 : 46 6
368 Luca Thimister Pallas 67 8 4 : 49 7
514 Noud Briene Astylos 9 4 : 50 8
573 Matthijs Rutting AV 34 10 4 : 53 9
708 Giel Schengenga Statina 11 4 : 56 10
568 Rens Klinkhamer AV 34 12 4 : 58 11
725 Timo Visser Statina 13 5 : 00 12
290 Finn Dekker Climax 14 5 : 02 13
426 Mees Schaafsma VAV 15 5 : 03 14
517 Lucas van Hall Astylos 16 5 : 03 15
361 Thomas Koekkoek Pallas 67 17 5 : 06 16
312 Pepijn Vedder Climax 18 5 : 11 17
569 Senn Kloosterman AV 34 19 5 : 13 18
410 Lars Budding VAV 20 5 : 16 19
364 Akke van der Linden Pallas 67 21 5 : 18 20
362 Sven Kolnaar Pallas 67 22 5 : 26 21
567 Joshua Eghuizen AV 34 23 5 : 32 22
715 Abel Talens Ciko 66 24 5 : 36 23
411 Axel Davelaar VAV 25 5 : 43 24
306 Liron Snitselaar Climax 26 5 : 50 25
284 Tim Adams Climax BM * 5 : 41 100
Meisjes pupillen A1
582 Noémi Knaap AV 34 1 4 : 21 1
324 Liv Pennock Climax 2 4 : 24 2
680 Saskia de Jong Liemers 3 4 : 27 3
329 Nynke van der Veer Climax 4 4 : 35 4
588 Femke Takkenberg AV 34 5 4 : 39 5
584 Mare Meijnen AV 34 6 4 : 50 6
518 Emma Homan Astylos 7 4 : 53 7
274 Charlotte Pelgrim Arena 8 4 : 55 8
583 Amber Masselink AV 34 9 4 : 57 9
434 Yara Achterberg VAV 10 5 : 00 10
319 Lorena Jonkers Climax 11 5 : 00 11
590 Imme Velthuis AV 34 12 5 : 01 12
706 Marit Rood Nijmegen Atl. 13 5 : 01 13
576 Ruby-Lynn Dolman AV 34 14 5 : 02 14
510 Marit van den Berk Astylos 15 5 : 12 15
577 Evie van Doorn AV 34 16 5 : 18 16
325 Jenthe Prummel Climax 17 5 : 21 17
581 Luna Hinsch AV 34 18 5 : 46 18
441 Laura de Witte VAV 19 6 : 10 19
585 Fiene Nollet AV 34 20 6 : 31 20
265 Yara Wallet VAV BM * 5 : 53 100
Jongens pupillen A1
688 Aram Bakker Nijmegen Atl. 1 3 : 59 1
357 Detmar Immerzeel Pallas 67 2 4 : 01 2
275 Loek Uitterhoeve Arena 3 4 : 05 3
716 Elihle Tersteeg Nijmegen Atl. 4 4 : 09 4
704 Florian van Mourik Lg. Aart Stigter 5 4 : 11 5
418 Markus Lamper VAV 6 4 : 13 6
421 Job Mulder VAV 7 4 : 14 7
600 Daan Klumper AV 34 8 4 : 16 8
713 Bram Stevens Statina 9 4 : 19 9
593 Jasper Burghout AV 34 10 4 : 23 10
595 Che ten Donkelaar AV 34 11 4 : 27 11
605 Benthe de Vries AV 34 12 4 : 33 12
603 Alec Pantus AV 34 13 4 : 35 13
365 Guus Mietus Pallas 67 14 4 : 37 14
413 Redwan Elkhayyar VAV 15 4 : 42 15
596 Bob Duller AV 34 16 4 : 45 16
696 Thomas Jaarsma Veenendaal 17 4 : 48
601 Thom van der Kolk AV 34 18 4 : 50 17
422 Joël van de Munt VAV 19 4 : 52 18
287 Joas Borsje Climax 20 4 : 55 19
599 Jitse Jousma AV 34 21 4 : 56 20
604 Janniek Schurink AV 34 22 4 : 59 21
598 Daan Hoogendoorn AV 34 23 5 : 03 22
297 Mika Koorevaar Climax 24 5 : 03 23
313 Edwin Vermeulen Climax 25 5 : 04 24
592 Kyan Bekker AV 34 26 5 : 05 25
606 Henrik Weyenberg AV 34 27 5 : 05 26
294 Sebastiaan Haagsma Climax 28 5 : 10 27
412 Stijn Dijkslag VAV 29 5 : 35 28
311 Floris Vedder Climax 30 5 : 45 29
694 Ronnie Frederiks Wijk bij Duurstede 31 6 : 30 30
Meisjes pupillen A2
610 Ninthe Koks AV 34 1 4 : 00 1
612 Daphne van der Lecq AV 34 2 4 : 04 2
615 Lynn Oosterhuis AV 34 3 4 : 06 3
608 Kim Dantuma AV 34 4 4 : 08 4
614 Bente van Milligen AV 34 5 4 : 13 5
272 Rebekka Kool Arena 6 4 : 15 6
689 Ezra Bakker Nijmegen Atl. 7 4 : 22 7
616 Lieke Starink AV 34 8 4 : 24 8
611 Nena Kwakkel AV 34 9 4 : 26 9
375 Hanne Mourits Pallas 67 10 4 : 30 10
607 Lotte Bonhof AV 34 11 4 : 33 11
609 Vé Fredriks AV 34 12 4 : 35 12
317 Eline Gerritsen Climax 13 4 : 42 13
702 Mijke Laverman Nijmegen Atl. 14 4 : 57 14
707 Sofie Rood Nijmegen Atl. 15 4 : 59 15
380 Chloé Smit Pallas 67 16 5 : 02 16
371 Elvira Claassens Pallas 67 17 5 : 05 17
378 Cato Rietveld Pallas 67 18 5 : 11 18
440 Sanne Budding VAV 19 5 : 22 19
318 Marlinde Haagsma Climax 20 5 : 37 20
316 Danique van Beek Climax 21 5 : 40 21
330 Sofie Verhoeven Climax 22 5 : 43 22
444 Karlijn Houpst VAV 23 6 : 18 23
Jongens pupillen A2
711 Siebe Sesink Nijmegen Atl. 1 4 : 02 1
686 Justin Alewijnse AV Aalsmeer 2 4 : 04 2
724 Max Veerbeek Nijmegen Atl. 3 4 : 07 3
712 Joppe van Sleeuwen Nijmegen Atl. 4 4 : 11 4
626 Ties Velthuis AV 34 5 4 : 14 5
359 Tijn Jansen Pallas 67 6 4 : 17 6
717 Floris van Tuijl Almere 81 7 4 : 20 7
627 Rowan Witteveen AV 34 8 4 : 23 8
700 Thom Koggel Statina 9 4 : 32 9
267 Kalle van Eupen Arena 10 4 : 35 10
618 Ruben van den Bos AV 34 11 4 : 37 11
512 Gijon van Bokkem Astylos 12 4 : 39 12
623 Daan ten Rouwelaar AV 34 13 4 : 45 13
292 Reinier Dijksma Climax 14 4 : 54 14
511 Lucas Blijleven Astylos 15 4 : 56 15
718 Simon Turnhout Nijmegen Atl. 16 4 : 57 16
620 Finn Dijk AV 34 17 5 : 00 17
687 Rumo Arns Nijmegen Atl. 18 5 : 12 18
283 Nick Adams Climax 19 5 : 15 19
423 Mike van Otterlo VAV 20 5 : 22 20
291 Nathan van Dijk Climax 21 5 : 25 21
409 Florian Bergh VAV 22 5 : 29 22
285 Giel van As Climax 23 6 : 29 23
Meisjes junioren D1
637 Isa van Puffelen AV 34 1 6 : 53 1
631 Lieske Drost AV 34 2 7 : 22 2
628 Jules Bruins AV 34 3 7 : 41 3
278 Nora Groenen Arena 4 7 : 45 4
753 Noah Stevens Statina 5 7 : 49 5
526 Bente van Rijckevorsel Astylos 6 8 : 08 6
527 Aafke Wijkmans Astylos 7 8 : 17 7
483 Elles Brandenhorst VAV 8 8 : 19 8
629 Lara van Brummelen AV 34 9 8 : 22 9
481 Ahlam Bennar VAV 10 8 : 25 10
497 Fenne Looijen VAV 11 8 : 35 11
501 Noa Mentink VAV 12 8 : 52 12
280 Isabelle Pelgrim Arena 13 8 : 57 13
346 Nienke de Jong Climax 14 8 : 59 14
400 Nynke van der Heijden Pallas 67 15 9 : 01 15
398 Silke Cornelissen Pallas 67 16 9 : 03 16
495 Fenne Ligtvoet VAV 17 9 : 05 17
496 Myrthe Loggers VAV 18 9 : 08 18
638 Noa Schouten AV 34 19 9 : 25 19
738 Rory Harte Culemborg 20 10 : 11 20
633 Marlou Mulder AV 34 21 11 : 08 21
Jongens junioren D1
644 Sep de Jong AV 34 1 8 : 42 1
342 Ruben Schussler Climax 2 8 : 47 2
648 Julius Prop AV 34 3 8 : 53 3
282 Niek van Wijngaarden Arena 4 8 : 57 4
646 Kai Muijsers AV 34 5 9 : 15 5
726 Colin Alewijnse AV Aalsmeer 6 9 : 42 6
332 Wim van As Climax 7 10 : 11 7
341 Joas Rijneveld Climax 8 10 : 14 8
472 Tim van de Meer VAV 9 10 : 23 9
475 Job Schaafsma VAV 10 10 : 26 10
732 Jessey Consten Ciko 66 11 10 : 29 11
524 Gabriel Gabro Astylos 12 10 : 32 12
456 Bryan  Boot VAV 13 10 : 34 13
382 Thomas Arp Pallas 67 14 10 : 36 14
643 Lucas Hennink AV 34 15 10 : 37 15
386 Rens Hooiveld Pallas 67 16 10 : 43 16
333 Dim Bouter Climax 17 11 : 20 17
336 Quirijn Jager Climax 18 11 : 40 18
471 Jesse Malschaert VAV 19 11 : 43 19
Meisjes junioren D2
405 Filsan Versteeg Pallas 67 1 7 : 01 1
734 Nora Ebbing 's-Heerenberg 2 7 : 05 2
254 Noortje Bouten Pallas 67 3 7 : 08
404 Josefine Ulfman Pallas 67 4 7 : 18 3
399 Lyske Gilissen Pallas 67 5 7 : 21 4
760 Lies Wulff Lg. Aart Stigter 6 7 : 35 5
393 Esmée Beukers Pallas 67 7 7 : 45 6
652 Anna van Lohuizen AV 34 8 7 : 51 7
504 Kim de Pater VAV 9 7 : 55 8
650 Isis Henninger AV 34 10 8 : 16 9
649 Maren van de Goor AV 34 11 8 : 17 10
277 Odi van Eupen Arena 12 8 : 24 11
402 Nora Mourits Pallas 67 13 8 : 57 12
489 Caydan Helderman VAV 14 9 : 22 13
754 Merel Talens Ciko 66 15 9 : 26 14
Jongens junioren D2
477 Sven Wildeboer VAV 1 8 : 42 1
661 Wout van der Weide AV 34 2 8 : 50 2
655 Merlijn Bonhof AV 34 3 9 : 08 3
658 Kjell Hulleman AV 34 4 9 : 42 4
657 Rafael van Goor AV 34 5 9 : 44 5
339 Ian Pennock Climax 6 10 : 18 6
656 Friso Castelein AV 34 7 11 : 02 7
755 Casper van Tuijl Almere 81 8 11 : 14 8
654 Marijn Atmodimedjo AV 34 9 11 : 19 9
Meisjes junioren C
743 Bridget Konings Ciko 66 1 8 : 32 1
345 Celine van Heerikhuize Climax 2 8 : 49 2
758 Sativa Wenker Ciko 66 3 8 : 59 3
528 Elke Wijkmans Astylos 4 9 : 28 4
756 Sarah van Tuijl Almere 81 5 9 : 35 5
666 Jasmijn Charlotte Witteveen AV 34 6 9 : 39
494 Meike Leenders VAV 7 9 : 44 6
752 Alieke Schregardus Lg. Aart Stigter 8 9 : 51 7
401 Kore Hengeveld Pallas 67 9 10 : 02 8
396 Lieke Breedveld Pallas 67 10 10 : 05 9
347 Iris Koevoets Climax 11 10 : 26 10
662 Moira Henninger AV 34 12 10 : 33 11
490 Evie Hiel VAV 13 10 : 35 12
502 Jiska Mollema VAV 14 10 : 41 13
757 Lieke Vreugdenhil Statina 15 10 : 51 14
750 Wies Polman De Sprinters 16 10 : 53 15
731 Esra de Bruin De Sprinters 17 10 : 55 16
406 Silu Verwers Pallas 67 18 11 : 00 17
403 Floor Olthof Pallas 67 19 11 : 02 18
395 Lieke de Bok Pallas 67 20 11 : 05 19
349 Dorine van Leeuwen Climax 21 11 : 08 20
350 Anouk v Starrenburg Climax 22 11 : 43 21
500 Rosannah Malschaert VAV 23 11 : 48 22
Jongens junioren C
673 Martijn van der Lecq AV 34 1 12 : 38 1
733 Parker Consten Ciko 66 2 12 : 45 2
387 Kylian Meeuwisz Pallas 67 3 13 : 32 3
681 Sem Rosenkamp Liemers 4 13 : 35 4
525 Ard Laffeber Astylos 5 13 : 38 5
385 Koen Geelen Pallas 67 6 13 : 41 6
338 Bram Joosten Climax 7 13 : 46 7
384 Stefan Beukers Pallas 67 8 14 : 03 8
337 Martijn de Jong Climax 9 14 : 16 9
279 Wouter Lamers Arena 10 14 : 21 10
389 Nils Reefman Pallas 67 11 15 : 01 11
672 Constantijn Langerak AV 34 12 15 : 50 12
340 Emiel Reesink Climax 13 16 : 06 13
667 Perry Breuls AV 34 14 16 : 19 14
459 Niek van Dijk VAV 15 16 : 26 15
670 Cas Hoekstra AV 34 16 16 : 28 16
669 Joris Giezeman AV 34 17 17 : 06 17
Meisjes junioren B
737 Julia Groot Ciko 66 1 13 : 04 1
730 Marit van den Berg TZC Vahalis 2 13 : 21 2
397 Noor Breedveld Pallas 67 3 14 : 56 3
394 Lou Bijman Pallas 67 4 15 : 05 4
748 Celine Meixner Lg. Aart Stigter 5 16 : 10 5
492 Nathalie Kruisinga VAV 6 16 : 14 6
509 Carliene van Vliet VAV 7 17 : 03 7
Jongens junioren B
334 Arris van Deelen Climax 1 11 : 57 1
729 Zen Barth Lg. Aart Stigter 2 12 : 35 2
751 Sam Rietveld Bennekom 3 13 : 15 3
391 Diede Wit Pallas 67 4 13 : 19 4
383 Jelle van Bergen Pallas 67 5 15 : 43 5
Meisjes junioren A
744 Maaike de Kreek Scheldesport 1 13 : 27
745 Claire Labrie VZC 2 16 : 58 1
Jongens junioren A
1 Alex Kling VZC 1 22 : 26 1
Korte cross vrouwen
251 Elke Molenaar Wageningen 1 12 : 58
850 Marleen Stoel TION 2 13 : 14 1
853 Odile Verzantvoort AV Triathlon 3 14 : 00 2
832 Alida Hagen VAV 4 14 : 56 3
827 Jana Bruijn Tartletos 5 14 : 58
849 Michelle Spek AV 34 6 15 : 13 4
848 Dionne Ruijter Tartletos 7 16 : 05
840 Claudia Kazemier VAV 8 16 : 55 5
824 Rinske Bakker Ede 9 17 : 14 6
841 Femke Kazemier VAV 10 18 : 18 7
Korte cross vrouwen masters
844 Manon Mensink Ciko 66 1 13 : 25 1
831 Ingrid Haas Pallas 67 2 15 : 36 2
829 Suzanne Geerits Astylos 3 15 : 42
252 Christy van Beek Pallas 67 4 15 : 51
834 Monique Heijmans Lg. De Zoomlopers 5 17 : 09
842 Wendy Leenders Veenendaal 6 17 : 16 3
851 Cora Vermeer-van Hunen VZC 7 18 : 12 4
837 Klaske Hoogstra Pallas 67 8 18 : 38 5
826 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 9 19 : 02 6
845 Linda Nooren Veenendaal 10 19 : 21 7
230 A. Veelenturf Leersum 11 20 : 16
825 Beatrix van Baren Wageningen 12 22 : 05 8
Korte cross mannen
763 Jeroen Bakker AV Triathlon 1 10 : 19 1
247 Arend Mulder Wageningen 2 10 : 52
241 Roel Kox Tartletos 3 11 : 17
245 Levinus Boxhoorn Wageningen 4 11 : 30
762 Michael van Baal Statina 5 11 : 52 2
785 Joost de Kleuver Climax 6 11 : 59 3
234 Rutger Kroes Wageningen 7 12 : 01
816 Martijn van der Vis Tartletos 8 12 : 07 4
772 Christiaan van der Gaag Tartletos 9 12 : 33 5
800 Laurens van Outheusden VAV 10 12 : 56 6
768 Jacco Bontekoe Tartletos 11 13 : 01 7
802 Lennart van de Peppel Wageningen 12 13 : 04 8
764 Joran de Bie Eindhoven Atl. 13 13 : 09
780 Lennart Jongen Tartletos 14 13 : 12 9
795 Pim Lenderink Ede 15 13 : 23 10
797 Pascal Mariany Bennekom 16 13 : 29 11
250 Richard Scheper Amsterdam 17 13 : 32
790 Koen van Kooten VAV 18 13 : 55 12
Korte cross mannen masters
810 Patrick Smit Pallas 67 1 11 : 22 1
808 Tycho Schol Pallas 67 2 11 : 32 2
814 Ruben Verlangen Statina 3 12 : 04 3
805 Tariq van Rooijen Pallas 67 4 12 : 15 4
820 Frank van de Weerd VZC 5 12 : 26 5
237 Marcel Jaarsma Pallas 67 6 13 : 34
801 Geerrit de Pater Veenendaal 7 13 : 36 6
779 Johann de Jong Apeldoorn 8 13 : 38 7
817 Jeroen Vreugdenhil Statina 9 13 : 49 8
253 Luc Bouten Pallas 67 10 13 : 57
806 Frans Rutten Arena 11 14 : 15 9
803 Me Reesink Climax 12 14 : 22 10
788 Rogier Kolnaar Pallas 67 13 14 : 33 11
259 Jan Geelen Wageningen 14 14 : 37
804 Jeroen Richter Uitdenbogaardt Wageningen 15 14 : 54
809 Eric Schussler Climax 16 15 : 03 12
812 Sander van Tuijl Almere 81 17 15 : 09 13
811 Erwin Thimister Pallas 67 18 15 : 29 14
786 Wim van Klompenburg Pallas 67 19 15 : 33
815 Gert Vermeer De Dijkrunners 20 15 : 55 15
248 Charles van Rheenen VZC 21 16 : 11
798 Gijs van der Meijden VZC 22 16 : 25 16
794 Emiel van Leipsig Wageningen 23 17 : 12
792 Martin Laport Bennekom 24 17 : 50 17
782 Henk Kerbof VZC 25 18 : 06 18
784 Job de Kleuver Climax 26 18 : 30 19
819 Andries de Waard Statina 27 19 : 44 20
Lange cross vrouwen
969 Annemiek van Kooten Arena 1 25 : 14 1
249 Ann Schoot Uiterkamp Hellas 2 26 : 47
976 Laura Schumacher Tartletos 3 27 : 31 2
982 Madeleine van Winkel Tartletos 4 29 : 33 3
983 Floor Zwietering Pallas 67 5 29 : 35
952 Anneke van de Boer Wageningen 6 30 : 14 4
225 Laura Kessels Wageningen 7 30 : 48
231 Brigitte de Bruin Veenendaal 8 31 : 12 5
222 Chris van de Bergh Nijmegen 9 31 : 27
978 Rieneke Terink Amersfoort 10 33 : 14 6
968 Cynthia Koning Climax 11 33 : 18 7
951 Linda Bloem VZC 12 33 : 44 8
955 Ellen van Dijk Veenendaal 13 34 : 09 9
975 Merle Schots Tartletos 14 34 : 11 10
966 Judith Kas Phoenix 15 34 : 19 11
Lange cross vrouwen masters
950 Mireille Baart Pallas 67 1 25 : 46 1
959 Katja Duurland Almere 81 2 29 : 04 2
953 Ineke Burger Astylos 3 30 : 58 3
961 Monica Gorska AV 34 4 32 : 33 4
949 Lianne Ariesen VZC 5 33 : 27 5
232 Neeltje van Hulten Pallas 67 6 34 : 02
974 Minke Schoffelmeer Rhenen 7 34 : 29 6
963 Coby van den Heuvel VZC 8 39 : 48 7
Lange cross mannen
902 Mathias Meijer Climax 1 28 : 35 1
243 Thaem Mous Tartletos 2 28 : 49
224 Jan Droesen Wageningen 3 29 : 06
920 Danny Schoch Wageningen 4 30 : 19 2
867 Erik Dekker VAV 5 31 : 00 3
932 Jeroen Velders TZC Vahalis 6 31 : 30 4
935 Max Voorwaarts VAV 7 31 : 33 5
923 Martijn Schreuder Barneveld 8 32 : 02 6
939 Wiebe Westerterp Veenendaal 9 32 : 21 7
233 Jasper Veldman Gouda 10 32 : 36
226 Matthijs Beerepoot Climax 11 33 : 08
915 Paul Riezebos Barneveld 12 34 : 43 8
895 Geert Lantink Amersfoort 13 35 : 55 9
869 Harm Dieterman Arena 14 36 : 23 10
228 Johannes Ubing Veenendaal 15 36 : 37
911 Ronald Prins VZC 16 37 : 36 11
246 Friso Bouma Utrecht 17 37 : 39
882 Sander Hoenderdaal Utrecht 18 39 : 31 12
Lange cross mannen masters
910 Erwan Piriou Tartletos 1 30 : 25 1
897 Jorn Leistra Ciko 66 2 30 : 31 2
883 Remco Hoetmer GAC Hilversum 3 31 : 55
945 Jeroen Zeinstra Pallas 67 4 32 : 10 3
933 Sjoerd Veltman VZC 5 32 : 39 4
227 Rob Barel VZC 6 32 : 51
914 Mark Rietveld Pallas 67 7 33 : 06 5
893 Corne Kool VZC 8 33 : 20 6
928 Jeroen Swildens AV 34 9 33 : 31 7
942 Erik de Witte VAV 10 33 : 47 8
235 Iwan van Kooten VZC 11 34 : 49 9
896 Melvin Laport Climax 12 34 : 53 10
856 Laurens Beerepoot Climax 13 35 : 20 11
238 Erik Seebus Renkum 14 35 : 39
240 Dennis Riebeek Zaltbommel 15 35 : 44
221 Remko Kramer Nijmegen 16 35 : 48
889 Carl Jansen Pallas 67 17 35 : 56 12
223 C.J. Otto VZC 18 36 : 01 13
924 Jeroen Schroer Tiel 19 36 : 10 14
907 Jeroen Oudenhoven Pallas 67 20 36 : 21 15
888 Jaco Jacobs VAV 21 36 : 46 16
859 Maarten Bremen VZC 22 36 : 51 17
866 Arjan Dekker Stroe 23 37 : 01 18
938 Olivier Walravens Astylos 24 37 : 15 19
821 Bendiks Westerink Heteren 25 37 : 17
921 Patrick Schoots Astylos 26 37 : 20 20
905 Leo Nauta Pallas 67 27 38 : 29 21
946 Pieter van Zijl VZC 28 38 : 56 22
242 Bas van Vliet Pallas 67 29 39 : 24
947 Marcel Zwietering Pallas 67 30 39 : 27
872 Bard Dolmans VAV 31 39 : 34 23
881 Bas Hersbach VZC 32 39 : 36 24
898 Henk Lenderink Climax 33 39 : 40 25
887 Nick Iedema Ede 34 39 : 50 26
239 Geert Sterk Renkum 35 39 : 58
926 Erik Steenbeek Astylos 36 40 : 27 27
861 John-Pierre Cornelissen Climax 37 41 : 04 28
936 Albert de Vries Climax 38 41 : 24 29
927 Tim Steenbergh Climax 39 42 : 05 30
879 Jakob Hartman VZC 40 42 : 18 31
894 Henk van Kooten VAV 41 43 : 51 32
903 Ton Meuwissen Statina 42 43 : 55 33
857 Eddy van Bemmel Climax 43 43 : 56 34
880 Gerbert Heiwegen Statina 44 44 : 07 35
908 Jan Overeem Veenendaal 45 45 : 06 36
244 Jørgen Mous Rotterdam 46 46 : 06
919 Harry Schievink VZC 47 47 : 24 37
862 Jack Crielaard VZC 48 52 : 18 38

*)
– Punten: punten voor deelnemers aan het circuit. Circuit-lopers die niet zijn gefinisht staan niet vermeld en krijgen 100 punten.
– BM: buiten mededinging (verkeerd onderdeel gelopen).