Wageningen – 47e Editie

Uitslagen tweede wedstrijd
15 december 2018

Het was grijs, koud winterweer, 1°C.
In totaal zijn er 537 lopers gefinisht.
Bijgewerkt: 22 dec. 2018, 18:05u.
Correspondentie over de uitslag met: <pallas67(at)bvccircuit.nl> (vòòr zaterdag 22 nov.!).

StartNr Naam Vereniging /
Woonplaats
Plaats min : sec Punten *
Meisjes pupillen Mini
1182 Celine Struijve Doorwerth 1 5 : 46 1
1002 Maud Lamfers AV 34 2 6 : 17 2
272 Berit van Eupen Arena 3 7 : 34 3
307 Emma Ansink Climax 4 8 : 35 4
1180 Amber Sterk Ede 5 8 : 45 5
Jongens pupillen Mini
299 Twan Smit Climax 1 6 : 41 1
1008 Hugo van Thiel AV 34 2 6 : 43 2
1007 Vigo Kloostermann AV 34 3 6 : 47 3
1003 Olivier Baak AV 34 4 6 : 57 4
1004 Willem Heiner AV 34 5 8 : 13 5
354 Jannes van der Linden Pallas 67 6 9 : 19 6
1006 Quinn Jonges AV 34 7 9 : 43 7
Meisjes pupillen C
487 Tess Henzen Astylos 1 5 : 50 1
1014 Hannah den Hartog AV 34 2 6 : 01 2
1013 Linn Hagen AV 34 3 6 : 13 3
1174 Thirza Gerritsen Ede 4 6 : 19 4
1016 Aafke Lub AV 34 5 6 : 35 5
361 Merel van Bolderen Pallas 67 6 6 : 38 6
486 Benthe Frederiks Astylos 7 6 : 41 7
1017 Simone Rijpma AV 34 8 6 : 44 8
313 Elynn Olthof Climax 9 6 : 47 9
103 Aniek Hill Wageningen 10 6 : 54
1019 Margje Wolters AV 34 11 6 : 57 10
1015 Floortje Havenaar AV 34 12 6 : 59 11
1010 Bente van Cittert AV 34 13 7 : 01 12
1012 Noortje de Haas AV 34 14 7 : 09 13
309 Marit van de Bospoort Climax 15 7 : 39 14
1018 Doutzen Schmidt AV 34 16 7 : 41 15
311 Carolijn Grzesiak Climax 17 8 : 44 16
Jongens pupillen C
1030 Jisse Masselink AV 34 1 5 : 29 1
1021 Danil Bekhof AV 34 2 5 : 41 2
408 Joris Hazeleger VAV 3 5 : 45 3
1171 Emile Struijve Doorwerth 4 5 : 45 4
483 Tobias Scholman Astylos 5 5 : 46 5
1028 Stef Klinkhamer AV 34 6 5 : 49 6
288 Hidde Brandsma Climax 7 5 : 54 7
1033 Jesper Roelofs AV 34 8 5 : 54 8
1025 Boudewijn van Buuren AV 34 9 5 : 54 9
294 Luca Koops Climax 10 6 : 03 10
402 Joël van Beusekom VAV 11 6 : 06 11
416 Ben van der Meer VAV 12 6 : 07 12
1027 Duncan Jurriëns AV 34 13 6 : 08 13
296 Jesse Leentvaar Climax 14 6 : 10 14
1023 Stian de Boer AV 34 15 6 : 17 15
1029 Moos Koster AV 34 16 6 : 22 16
1036 Alek Verhagen AV 34 17 6 : 24 17
1164 Axel Claassens Wageningen 18 6 : 38 18
358 Siemen Waasdorp Pallas 67 19 6 : 38 19
1034 Mats Roobeek AV 34 20 6 : 38 20
1031 Jort Maurice AV 34 21 6 : 45 21
1026 Sami Jonges AV 34 22 6 : 54 22
350 Mathias Kruit Pallas 67 23 7 : 09 23
353 Dravik van der Linden Pallas 67 24 7 : 26 24
310 Jake Figueiredo van Herp Climax 25 8 : 47 25
1024 Damian Boom AV 34 26 8 : 55 26
347 Gerwin Immerzeel Pallas 67 DQ (1) 6 : 57 100
Meisjes pupillen B
1044 Carlijn Overeem AV 34 1 5 : 39 1
437 Kuana Kaspers VAV 2 5 : 59 2
278 Anke Uitterhoeve Arena 3 6 : 03 3
430 Hannah Abrahamse VAV 4 6 : 05 4
1045 Annechien Paats AV 34 5 6 : 05 5
444 Zoë Schut VAV 6 6 : 05 6
308 Sophie Ansink Climax 7 6 : 10 7
366 Frida van der Sluys Pallas 67 8 6 : 11 8
273 Raisa van Eupen Arena 9 6 : 14 9
317 Nora Sterk Climax 10 6 : 21 10
449 Sophie van Zutphen VAV 11 6 : 23 11
1046 Manon Prins AV 34 12 6 : 29 12
1047 Pip Regelink AV 34 13 6 : 30 13
1038 Nikki Brouwer AV 34 14 6 : 47 14
1037 Silke van den Bos AV 34 15 6 : 49 15
1041 Amber ter Haar AV 34 16 6 : 50 16
1040 Emma Cabrera Polanco AV 34 17 6 : 51 17
314 Hailey Olthof Climax 18 6 : 51 18
489 Isabelle Wijnen Astylos 19 7 : 10 19
275 Eline Huibers Arena 20 7 : 12 20
365 Bettie Post Pallas 67 21 7 : 14 21
276 Amber Kreeft Arena 22 7 : 21 22
1042 Lies Heiner AV 34 23 7 : 36 23
1043 Cira Hinsch AV 34 24 7 : 39 24
1039 Frederique Burghout AV 34 25 7 : 59 25
363 Hanne Hengeveld Pallas 67 26 8 : 01 26
Jongens pupillen B
344 Tys Gilissen Pallas 67 1 5 : 03 1
270 Rijk Uitterhoeve Arena 2 5 : 23 2
1057 Florens van Reen AV 34 3 5 : 25 3
1051 Kay Evers AV 34 4 5 : 31 4
1056 Vigo Oosterhoff AV 34 5 5 : 33 5
1059 Riemer Vaartjes AV 34 6 5 : 34 6
345 Samuel Groot-Alvarez Pallas 67 7 5 : 34 7
341 Floris Dijkgraaf Pallas 67 8 5 : 34 8
1055 Borre Oostenenk AV 34 9 5 : 46 9
1166 Tijs Dijkgraaf Heteren 10 5 : 49 10
348 Lars Kleinrensink Pallas 67 11 5 : 54 11
1054 Hidde Masselink AV 34 12 5 : 58 12
343 Jelte Franz Pallas 67 13 6 : 12 13
401 Rens Arends VAV 14 6 : 15 14
295 Jesse Laport Climax 15 6 : 19 15
293 Damian Jonkers Climax 16 6 : 27 16
400 Mick van Amstel VAV 17 6 : 30 17
1058 Marijn Stouten AV 34 18 6 : 49 18
1049 Serge Baak AV 34 19 6 : 51 19
1050 Finn Derksen AV 34 20 7 : 12 20
1053 Jasper Mansier AV 34 21 7 : 17 21
Meisjes pupillen A1
1176 Pop de Ridder Hanzesport 1 5 : 16 1
1179 Jasmijn van Steenpaal Atverni 2 5 : 22 2
1064 Bodine Jansen AV 34 3 5 : 24 3
1173 Marit van Erve Bennekom 4 5 : 41 4
362 Lieke Haarsma Pallas 67 5 5 : 43 5
1061 Evy van Engeland AV 34 6 5 : 50 6
364 Anna Matthijs Pallas 67 7 5 : 53 7
136 Suzanne Hasselaar Climax 8 5 : 56 8
1067 Mila Schouten AV 34 9 5 : 58 9
1183 Lotte Verhoeven Bennekom 10 5 : 58 10
1066 Lisa Schouten AV 34 11 6 : 02 11
1063 Lisanne van Hierden AV 34 12 6 : 08 12
1068 Lune Smeur AV 34 13 6 : 10 13
1065 Yfke Maurice AV 34 14 6 : 13 14
1070 Ella Woudenberg AV 34 15 6 : 16 15
274 Femke Everts Arena 16 6 : 38 16
Jongens pupillen A1
1080 Tim Moes AV 34 1 4 : 36 1
1082 Jesper Roobeek AV 34 2 4 : 45 2
1078 Niek van Lohuizen AV 34 3 5 : 00 3
484 Eef Wijkmans Astylos 4 5 : 10 4
1086 Hidde Wassink AV 34 5 5 : 17 5
1076 Rens Klinkhamer AV 34 6 5 : 20 6
1081 Orville Nelissen AV 34 7 5 : 23 7
298 Bernt Smit Climax 8 5 : 24 8
1172 Matthijs Verhoeven Bennekom 9 5 : 26 9
357 Luca Thimister Pallas 67 10 5 : 29 10
1084 Stach Schakelaar AV 34 11 5 : 30 11
1073 Max Cabrera Polanco AV 34 12 5 : 30 12
342 Rik van den Dungen Pallas 67 13 5 : 33 13
356 Petr Schreuder Pallas 67 14 5 : 36 14
1077 Senn Kloosterman AV 34 15 5 : 37 15
407 Niek Grandia VAV 16 5 : 40 16
1072 Daniël Bruggink AV 34 17 5 : 44 17
1075 Siemen Jansen v/d Sligte AV 34 18 5 : 45 18
1165 Joris Dieperink Lg. Aart Stigter 19 5 : 49 19
1085 Niels Tulk AV 34 20 5 : 49 20
1083 Matthijs Rutting AV 34 21 5 : 49 21
352 Akke van der Linden Pallas 67 22 5 : 50 22
292 Timo Cost Climax 23 5 : 51 23
289 Jelle Brandsma Climax 24 5 : 52 24
403 Lars Budding VAV 25 5 : 52 25
101 Bart van Beusekom Veenendaal 26 6 : 09 26
349 Sven Kolnaar Pallas 67 27 6 : 17 27
291 Marnix van Burgsteden Climax 28 6 : 33 28
300 Liron Snitselaar Climax 29 6 : 39 29
404 Axel Davelaar VAV 30 6 : 54 30
306 Nathan Weij Climax 31 6 : 59 31
355 Stijn Roessink Pallas 67 32 7 : 05 32
Meisjes pupillen A2
1092 Noémi Knaap AV 34 1 5 : 02 1
1097 Imme Velthuis AV 34 2 5 : 12 2
1094 Mare Meijnen AV 34 3 5 : 14 3
1158 Evi Sliedrecht Liemers 4 5 : 16 4
1155 Saskia de Jong Liemers 5 5 : 22 5
1095 Femke Takkenberg AV 34 6 5 : 24 6
1177 Marit Rood Nijmegen Atl. 7 5 : 27 7
1157 Hilde Schepers Liemers 8 5 : 28 8
1178 Annelotte Schüssel Nijmegen Atl. 9 5 : 32 9
277 Charlotte Pelgrim Arena 10 5 : 33 10
1156 Vere Schepers Liemers 11 5 : 33 11
1175 Caitlin Mawdesley Statina 12 5 : 57 12
1093 Amber Masselink AV 34 13 5 : 59 13
488 Emma Homan Astylos 14 6 : 04 14
1087 Ruby-Lynn Dolman AV 34 15 6 : 11 15
312 Lorena Jonkers Climax 16 6 : 19 16
1090 Sofia ten Have AV 34 17 6 : 21 17
485 Marit van den Berk Astylos 18 6 : 22 18
1088 Evie van Doorn AV 34 19 6 : 23 19
315 Jenthe Prummel Climax 20 6 : 29 20
1153 Julia Derksen Liemers 21 6 : 32 21
448 Laura de Witte VAV 22 6 : 39 22
1091 Luna Hinsch AV 34 23 6 : 45 23
Jongens pupillen A2
414 Markus Lamper VAV 1 4 : 49 1
346 Detmar Immerzeel Pallas 67 2 4 : 52 2
411 Redwan El Khayyar VAV 3 4 : 55 3
269 Loek Uitterhoeve Arena 4 4 : 58 4
305 Tom de Vogel Climax 5 5 : 01 5
1098 Syl Angelier AV 34 6 5 : 06 6
1101 Che ten Donkelaar AV 34 7 5 : 07 7
1106 Daan Klumper AV 34 8 5 : 14 8
1111 Benthe de Vries AV 34 9 5 : 14 9
1100 Jasper Burghout AV 34 10 5 : 19 10
1108 Sybe Lub AV 34 11 5 : 19 11
287 Joas Borsje Climax 12 5 : 23 12
1102 Bob Duller AV 34 13 5 : 28 13
1104 Daan Hoogendoorn AV 34 14 5 : 31 14
420 Joel van de Munt VAV 15 5 : 33 15
1112 Henrik Weyenberg AV 34 16 5 : 33 16
1099 Kyan Bekker AV 34 17 5 : 33 17
290 Kalle Brinkhuis Climax 18 5 : 38 18
1109 Alec Pantus AV 34 19 5 : 41 19
351 Samuel Kruit Pallas 67 20 5 : 44 20
1107 Thom van der Kolk AV 34 21 6 : 03 21
301 Gabriel Sperber Climax 22 6 : 05 22
428 Rik Vos VAV 23 6 : 06 23
1103 Niels van Gerrevink AV 34 24 6 : 06 24
304 Edwin Vermeulen Climax 25 6 : 16 25
1105 Jitse Jousma AV 34 26 6 : 37 26
Meisjes junioren D1
1116 Ninthe Koks AV 34 1 7 : 31 1
1119 Bente van Milligen AV 34 2 7 : 47 2
334 Eline Gerritsen Climax 3 7 : 48 3
473 Melissa van Keulen VAV 4 7 : 54 4
1115 Vé Fredriks AV 34 5 7 : 56 5
1114 Kim Dantuma AV 34 6 7 : 58 6
1118 Daphne van der Lecq AV 34 7 8 : 06 7
285 Rebekka Kool Arena 8 8 : 09 8
1117 Nena Kwakkel AV 34 9 8 : 25 9
462 Esmee Aartsen VAV 10 8 : 35 10
466 Marame Attaf VAV 11 8 : 36 11
395 Hanne Mourits Pallas 67 12 8 : 40 12
1121 Evi Ziens AV 34 13 8 : 43 13
465 Mara Arends VAV 14 8 : 46 14
382 Irene Ambachtsheer Pallas 67 15 8 : 49 15
1113 Lotte Bonhof AV 34 16 8 : 49 16
340 Sofie Verhoeven Climax 17 8 : 53 17
1211 Romy Sonneveld Prins Hendrik 18 9 : 01 18
396 Cato Rietveld Pallas 67 19 9 : 03 19
1209 Sofie Rood Nijmegen Atl. 20 9 : 18 20
387 Elvira Claassens Pallas 67 21 10 : 00 21
468 Sanne Budding VAV 22 10 : 24 22
383 Nicole Ambachtsheer Pallas 67 23 11 : 22 23
Jongens junioren D1
1190 Sam van Keulen Nijmegen Atl. 1 7 : 26 1
1198 Max Veerbeek Nijmegen Atl. 2 7 : 43 2
1127 Rowan Witteveen AV 34 3 7 : 45 3
1159 Yvo van den IJssel Liemers 4 7 : 48 4
1161 Tymen Zwaga Liemers 5 7 : 51 5
1197 Joppe van Sleeuwen Nijmegen Atl. 6 7 : 55 6
279 Kalle van Eupen Arena 7 8 : 05 7
1125 Jonathan van der Maal AV 34 8 8 : 08 8
373 Tijn Jansen Pallas 67 9 8 : 14 9
320 Giel van As Climax 10 8 : 16 10
327 Levi van de Poll Climax 11 8 : 19 11
1126 Ties Velthuis AV 34 12 8 : 31 12
330 Stijn van der Spoel Climax 13 8 : 36 13
326 Daniel Luchies Climax 14 8 : 36 14
1193 Justin van de Kolk Belfeld 15 8 : 36
461 Bas Willemsen VAV 16 8 : 41 15
1122 Ruben van den Bos AV 34 17 8 : 53 16
319 Nick Adams Climax 18 8 : 53 17
1124 Finn Dijkgraaf AV 34 19 8 : 56 18
1123 Skye Bute AV 34 20 9 : 01 19
1192 Thom Koggel Statina 21 9 : 06 20
455 Mike van Otterlo VAV 22 9 : 14 21
459 Tijmen Wagenveld VAV 23 9 : 40 22
Meisjes junioren D2
1203 Merlijne van Doorn Atverni 1 7 : 27 1
1130 Lieske Drost AV 34 2 7 : 29 2
284 Nora Groenen Arena 3 7 : 37 3
1163 Mare Versluis Liemers 4 8 : 05 4
1131 Jasmijn Keizer AV 34 5 8 : 33 5
1129 Myrthe Dantuma AV 34 6 8 : 48 6
476 Fenne Looijen VAV 7 8 : 54 7
1128 Lara van Brummelen AV 34 8 8 : 54 8
286 Isabelle Pelgrim Arena 9 8 : 57 9
469 Senna Diepeveen VAV 10 9 : 10 10
336 Nienke de Jong Climax 11 9 : 11 11
1162 Jade Beijer Liemers 12 9 : 13 12
389 Nasaya van Dixhoorn Pallas 67 13 9 : 23 13
1132 Floortje Overeem AV 34 14 9 : 39 14
1133 Caitlin Pantus AV 34 15 9 : 58 15
393 Florien Hofstad Pallas 67 16 10 : 13 16
388 Silke Cornelissen Pallas 67 17 10 : 14 17
Jongens junioren D2
1139 Julius Prop AV 34 1 7 : 07 1
282 Niek van Wijngaarden Arena 2 7 : 11 2
328 Ruben Schussler Climax 3 7 : 42 3
1138 Kai Muijsers AV 34 4 7 : 54 4
454 Tim van der Meer VAV 5 8 : 06 5
371 Jip Hollanders Pallas 67 6 8 : 08 6
1137 Caleb Letourneau AV 34 7 8 : 09 7
1135 Teun Harbers AV 34 8 8 : 13 8
458 Job Schaafsma VAV 9 8 : 25 9
329 Leon Sperber Climax 10 8 : 27 10
321 Wim van As Climax 11 8 : 29 11
1187 Jessey Consten Ciko 66 12 8 : 35 12
367 Thomas Arp Pallas 67 13 8 : 41 13
453 Jesse Malschaert VAV 14 9 : 16 14
372 Rens Hooiveld Pallas 67 15 9 : 18 15
323 Rubian Brouwer Climax 16 9 : 28 16
332 Mark van Voorst Climax 17 9 : 51 17
322 Dim Bouter Climax 18 10 : 34 18
331 Lars van der Stege Climax 19 10 : 37 19
1160 Jur Schepers Liemers 20 10 : 39 20
Meisjes junioren C
1205 Bridget Konings Ciko 66 1 7 : 08 1
1216 Sativa Wenker Ciko 66 2 7 : 20 2
1143 Jasmijn Charlotte Witteveen AV 34 3 7 : 32 3
398 Filsan Versteeg Pallas 67 4 7 : 36 4
397 Josefine Ulfman Pallas 67 5 7 : 54 5
475 Meike Leenders VAV 6 8 : 02 6
1141 Maeve van Mansom AV 34 7 8 : 04 7
1140 Moira Henninger AV 34 8 8 : 06 8
1217 Lies Wulff Lg. Aart Stigter 9 8 : 12 9
478 Kim de Pater VAV 10 8 : 16 10
1204 Merel Franssen Statina 11 8 : 23 11
333 Jisze Diemer Climax 12 8 : 23 12
1213 Merel Talens Ciko 66 13 8 : 34 13
392 Kore Hengeveld Pallas 67 14 8 : 38 14
283 Odi van Eupen Arena 15 8 : 46 15
193 Evie Hiel VAV 16 8 : 46 16
381 Renske Aarninkhof Pallas 67 17 8 : 51 17
1142 Julia Telgen AV 34 18 8 : 53 18
191 Rosannah Malschaert Veenendaal 19 8 : 57 19
338 Dorine van Leeuwen Climax 20 9 : 04 20
339 Anouk v Starrenburg Climax 21 9 : 10 21
Jongens junioren C
460 Sven Wildeboer VAV 1 13 : 57 1
370 Quinten Hofstad Pallas 67 2 14 : 17 2
1150 Wout van der Weide AV 34 3 14 : 57 3
376 Daan Reefman Pallas 67 4 15 : 11 4
369 Koen Geelen Pallas 67 5 15 : 14 5
494 Ard Laffeber Astylos 6 15 : 46 6
1148 Rafael van Goor AV 34 7 15 : 52 7
1146 Friso Castelein AV 34 8 16 : 39 8
1145 Finn Bute AV 34 9 17 : 42 9
452 Tygo Hulsebos VAV 10 19 : 25 10
1144 Perry Breuls AV 34 11 19 : 49 11
Meisjes junioren B
1151 Maam de Ridder AV 34 1 16 : 01 1
384 Lou Bijman Pallas 67 2 16 : 41 2
1210 Alieke Schregardus Lg. Aart Stigter 3 16 : 43 3
106 Celine Meixner Wijk bij Duurstede 4 18 : 01 4
394 Pien Jansen Pallas 67 5 19 : 35 5
1201 Nina Brouwer Lg. Aart Stigter 6 19 : 38 6
337 Iris Koevoets Climax 7 19 : 47 7
Jongens junioren B
380 Diede Wit Pallas 67 1 13 : 50 1
280 Max van Gelder Arena 2 13 : 55 2
1194 Florian Löwik Ciko 66 3 14 : 00 3
378 Sam Rietveld Pallas 67 4 14 : 05 4
374 Kylian Meeuwisz Pallas 67 5 14 : 12 5
1196 Sander Schijf Atverni 6 14 : 14 6
1152 Sam Overeem AV 34 7 14 : 51 7
1199 Steven Zollinger Nijmegen Atl. 8 15 : 09 8
281 Wouter Lamers Arena 9 15 : 34 9
325 Martijn de Jong Climax 10 16 : 10 10
379 Hidde de Vlas Pallas 67 11 16 : 33 11
604 Kamiel ketting Pallas 67 12 16 : 51 12
368 Jelle van Bergen Pallas 67 13 17 : 41 13
1191 Simon van Klompenburg Wageningen 14 17 : 53
Meisjes junioren A
1200 Marit van den Berg TZC Vahalis 1 15 : 22 1
386 Noor Breedveld Pallas 67 2 16 : 34 2
479 Carliene van Vliet VAV 3 20 : 19 3
467 Christie Baart VAV 4 20 : 21 4
Jongens junioren A
69 Arris van Deelen Climax 1 24 : 43 1
67 Zen Barth Lg. Aart Stigter 2 26 : 10 2
Korte cross vrouwen
841 Margot Rijsman Tartletos 1 14 : 38
254 Maaike de Kreek Tartletos 2 15 : 46 1
1278 Francesca Marcato Tartletos 3 15 : 57 2
1269 Alida Hagen VAV 4 16 : 36 3
1283 Michelle Spek AV 34 5 17 : 04 4
267 Suzanne van Gessel Vahalis 6 17 : 15
234 Dorien Konig Tartletos 7 17 : 30
603 Claudia Kazemier Veenendaal 8 18 : 14 5
250 Karen Ottens Veenendaal 9 18 : 27
1282 Merle Schots Tartletos 10 18 : 48 6
1274 Femke Kazemier VAV 11 19 : 05 7
1277 Claire Labrie VZC 12 19 : 38 8
805 Elian Verscheijden Pallas 67 13 21 : 53
1275 Mirjam van de Kolk Bennekom 14 23 : 22
Korte cross vrouwen masters
1279 Hilde van Oirschot Ilion 1 14 : 51 1
1286 Astrid van Velden Altis 2 14 : 58
213 Ester Eikendal Ciko 66 3 15 : 28
1268 Ingrid Haas Pallas 67 4 17 : 02 2
1265 Suzanne Geerits Astylos 5 17 : 06 3
1280 Mariel Pikkemaat Arena 6 17 : 08 4
1266 Ilse van Grevenhof Pallas 67 7 17 : 12 5
1262 Christy van Beek Pallas 67 8 17 : 17 6
605 Lydia Jeuken ATV Venray 9 17 : 38
736 Neeltje van Hulten Pallas 67 10 18 : 16
1270 Monique Heijmans Lg. De Zoomlopers 11 18 : 52 7
1263 Nelly Beerepoot-Commandeur Climax 12 20 : 28 8
774 Marcelle van Ginkel VZC 13 20 : 45 9
1271 Klaske Hoogstra Pallas 67 14 21 : 06 10
1264 Ingrid Fluit Bennekom 15 22 : 11
1276 Jessica de Koning Pallas 67 16 22 : 23 11
Korte cross mannen
1232 Koen Jansen Tartletos 1 12 : 13 1
1259 Cris Wijnen Pallas 67 2 13 : 05 2
679 Mark Hamersma Veenendaal 3 13 : 14
853 Laurens Kersten VZC 4 13 : 19 3
1250 Erik Stok PAC 5 13 : 45
1233 Wijnand Jelier VAV 6 14 : 17 4
237 Quint Ottens VZC 7 15 : 05
1219 E.C. van Beusekom Veenendaal 8 15 : 30 5
1229 Lars Huibers Climax 9 16 : 34 6
1255 Vincent van der Vis AV 34 10 18 : 44 7
1243 Marcel van Ommen Lunteren 11 19 : 10 8
Korte cross mannen masters
1249 Patrick Smit Pallas 67 1 12 : 19 1
1247 Tycho Schol Pallas 67 2 12 : 54 2
187 Olaf Simonse Altis 3 13 : 17
1218 Dennis Bast Pallas 67 4 13 : 27 3
210 Patrick Jansen Wageningen 5 13 : 31
1258 Frank van de Weerd VZC 6 14 : 07 4
1244 Geerrit de Pater Veenendaal 7 14 : 40 5
1248 Patrick Schoots Astylos 8 14 : 57 6
1230 Marcel Jaarsma Pallas 67 9 15 : 03 7
1256 Jeroen Vreugdenhil Statina 10 15 : 11 8
1226 Egon Hofstad Pallas 67 11 15 : 24 9
1224 Marc van Gelder Arena 12 15 : 38 10
1251 Jeroen Swildens Oosterbeek 13 15 : 41 11
1223 Arnold Derksen Zevenaar 14 15 : 47 12
1246 Frans Rutten Arena 15 15 : 50 13
773 Wolter Buijs VZC 16 16 : 22 14
714 Henk van Beilen Sperwers 17 16 : 24
1225 Peter van de Haar VZC 18 16 : 26 15
1242 Martijn Menken Pallas 67 19 16 : 58
1254 Gert Vermeer De Dijkrunners 20 17 : 00 16
1221 Gerard van de Bovenkamp avVN 21 17 : 20 17
1227 Adrie Honders De Dijkrunners 22 17 : 24 18
1252 Erwin Thimister Pallas 67 23 17 : 35 19
1228 Jan Huibers Climax 24 17 : 43 20
1237 Wim van Klompenburg Pallas 67 25 17 : 49 21
1238 Lars Koggel Statina 26 18 : 25 22
1257 René Vrösch VZC 27 19 : 42 23
1320 Jan Groot Altis DQ (1) 16 : 52
Lange cross vrouwen
581 Karin Nieuwenhuijsen Hellas 1 23 : 52
845 Linda Alzake Ramirez Ilion 2 25 : 35
1406 Suzanne Broxterman Pallas 67 3 25 : 59 1
1431 Cristina Saladrich Catala Rotterdam Atl. 4 26 : 58
1421 Esther Hoezen VAV 5 28 : 18 2
674 Csilla Vámos Tartletos 6 28 : 22
1416 Daniëlle Haenen Pallas 67 7 29 : 08 3
1433 Rianne Slomp VAV 8 29 : 26 4
1439 Floor Zwietering Pallas 67 9 29 : 40 5
1438 Madeleine van Winkel Tartletos 10 31 : 09 6
1420 Mirit Hoek Tartletos 11 31 : 14 7
1426 Cynthia Koning Climax 12 31 : 51 8
1401 Willemiek van den Berg Maarssen 13 32 : 58 9
708 Lisanne Faber Oranjewoud 14 33 : 17
1410 Joanne Drost VAV 15 35 : 35 10
1413 Anouk van Gaans Tartletos 16 36 : 08 11
Lange cross vrouwen masters
1400 Mireille Baart Pallas 67 1 26 : 07 1
1422 Sandra de Jonge Ciko 66 2 26 : 19
1402 Chantal Berga Hellas 3 27 : 14 2
893 Sandra de Wassink Nijkerkerveen 4 27 : 45
1412 Mieke Eppink Pallas 67 5 29 : 35 3
1434 Marjolein Sterk Ede 6 30 : 30 4
1408 Ineke Burger Astylos 7 31 : 26 5
1407 Amy Burdis Pallas 67 8 32 : 00
1423 Nina Joosten Pallas 67 9 32 : 02 6
1419 Yvonne de Hilster Pallas 67 10 33 : 49 7
1429 Cora Mulder VZC 11 35 : 00 8
180 Mieke van Hoof Hapert 12 35 : 07
1430 Anne van Raalte Pallas 67 13 35 : 15 9
1414 Monica Gorska Oosterbeek 14 35 : 43 10
1399 Paulien Adamse Pallas 67 15 37 : 23 11
208 Maartje Oostendorp Renkum 16 38 : 38
205 Rita Wels Renkum 17 38 : 39
1418 Eefje Hilarides Renkum 18 38 : 53 12
Lange cross mannen
1317 Rik Goethals AV Triathlon 1 27 : 22
1352 Mathias Meijer Climax 2 27 : 52 1
1312 Jan Droesen Utrecht 3 27 : 59 2
733 Arjen van der Logt Phoenix 4 28 : 53
1397 Joep van der Zanden Pallas 67 5 28 : 55 3
1335 Alex Kling VZC 6 29 : 05 4
1296 Vincent Böhm VZC 7 29 : 23 5
1378 Vincent Tas Ilion 8 29 : 46
1356 Ben van Oeveren Climax 9 29 : 49 6
1316 Victor Goené VZC 10 29 : 52 7
1346 Thomas Luttikhold U-Track 11 29 : 55 8
784 Bernard van Harn Triathlon 12 30 : 45
1310 Evert Dirksen VAV 13 31 : 18 9
915 Arjen Venema Tartletos 14 31 : 32
1384 Martijn van der Vis Tartletos 15 31 : 54 10
1292 Matthijs Beerepoot Climax 16 32 : 13 11
1301 Evert-Jan van Dasselaar AV Nijkerk 17 32 : 25 12
1392 Wiebe Westerterp Veenendaal 18 33 : 24 13
1293 Christiaan van den Berg Hellas 19 33 : 33 14
792 Laurens Janssen Pallas 67 20 33 : 54
1362 Ronald Prins VZC 21 34 : 24 15
895 Rick van Manen VZC 22 34 : 46 16
1358 Laurens van Outheusden VZC 23 34 : 56 17
1307 Julien van Dijk Tartletos 24 34 : 58 18
1343 Pim Lenderink Climax 25 35 : 21 19
1344 Robert Lengkeek Delft 26 36 : 12
1387 Rick van Voorst Climax 27 36 : 15 20
1306 Harm Dieterman Arena 28 36 : 58 21
1328 Sander Hoenderdaal Utrecht 29 37 : 05 22
1367 Jelle Roks Veenendaal 30 37 : 15 23
1325 Lennert de Heer Climax 31 37 : 34 24
1347 Koen van Manen VZC 32 37 : 36 25
Lange cross mannen masters 35-49
1345 Ivo Lustenhouwer Pallas 67 1 29 : 37 1
1381 Edwin van de Ven Arnhem 2 32 : 07 2
835 Rob van der Valk Ilion 3 32 : 39
1349 Peter Mayringer Veenendaal 4 32 : 51 3
779 Michel Barth Doorn 5 33 : 12
1361 Roemer Pleijsier Pallas 67 6 33 : 21 4
1315 Gerard van Engelenburg Veenendaal 7 33 : 36 5
808 Ron Legemaate Ilion 8 33 : 52
1351 Mart Meijboom Climax 9 34 : 36 6
1371 Martijn Schenk Bennekom 10 35 : 03 7
894 Frans Cruijssen Hellas 11 35 : 11
1368 Tariq van Rooijen Pallas 67 12 35 : 29 8
906 Ronald Westein LG Bunnik 13 35 : 34
890 Bendiks Westerink Heteren 14 35 : 37
892 Ron van der Graaf PAC 15 36 : 17
732 Chris van Wijngaarden Rhenen 16 36 : 30
912 Onno Allart Wageningen 17 37 : 16 9
1355 Leo Nauta Pallas 67 18 37 : 20 10
1379 Erwin Thimister Pallas 67 19 37 : 47 11
1288 Jan Willem Bakker Bemmel 20 38 : 03
1389 Olivier Walravens Astylos 21 38 : 17 12
1366 Wouter de Rijk VZC 22 40 : 01 13
1300 Tijs Cuppen Pallas 67 23 40 : 08
1385 Cornelis Visser Statina 24 41 : 05 14
1348 Rolf Mank Dutch Runners 25 41 : 59 15
1326 Gerbert Heiwegen Statina 26 43 : 19 16
807 Jasper Terpstra Utrecht 27 43 : 52
Lange cross mannen masters 50+
1305 Ronald Dercksen Arena 1 32 : 48 1
1290 Rob Barel VZC 2 33 : 02 2
209 Mark Rietveld Bennekom 3 33 : 26 3
1394 Hans Wildeboer VZC 4 33 : 55 4
1308 Ron van Dijk Astylos 5 33 : 55 5
1291 Laurens Beerepoot Climax 6 35 : 17 6
910 Frans Jorna Hellas 7 35 : 18 7
1332 Carl Jansen Pallas 67 8 35 : 23 8
734 Maurits van Oostveen Pallas 67 9 35 : 45
1357 Jeroen Oudenhoven Pallas 67 10 36 : 06 9
1319 Wiebe Goodijk VAV 11 37 : 24 10
1336 André Knop Lg. Aart Stigter 12 37 : 49 11
1289 Ed Baks Atverni 13 37 : 52 12
1342 Henk Lenderink Climax 14 38 : 49 13
1382 Jaap Vermeulen VAV 15 39 : 05 14
599 Arris van Deelen sr Ede 16 39 : 16
1398 Marcel Zwietering Pallas 67 17 39 : 40 15
1314 Wim van Engeldorp Gastelaars Statina 18 40 : 27 16
1390 Gijsbert van de Water Deil 19 40 : 30 17
1377 Erik Steenbeek Astylos 20 40 : 32 18
1304 Reijer Demoet Veenendaal 21 41 : 30 19
1324 Jakob Hartman VZC 22 41 : 56 20
1350 Johannes van der Meer Arena 23 42 : 23 21
1353 Ton Meuwissen Statina 24 42 : 28 22
1395 Erik Wit Wageningen 25 42 : 42 23
1327 Dick van Hilten Climax 26 42 : 53 24
1337 Gerrit Koerting Statina 27 44 : 28 25
1311 Evert van Donk Ede 28 44 : 43
1299 Arie Cuppen Pallas 67 29 45 : 33
1333 Henk Kerbof VZC 30 46 : 19 26
1364 Theo Reus Veenendaal 31 46 : 30 27
789 Arie Houdijk Lg. Ubbiveld (?) 32 46 : 31
1354 Gerrit van Mourik Statina 33 48 : 12 28

(*) Punten: punten voor deelnemers aan het circuit. Circuit-lopers die niet zijn gefinisht staan niet vermeld en krijgen 100 punten.
(1) DQ: gediskwalificeerd, verkeerd onderdeel

Top